Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės darbuotojų požiūris į visuotinės kokybės vadybą: UAB "Buteka"

Įmonės darbuotojų požiūris į visuotinės kokybės vadybą: UAB "Buteka"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Visuotinės kokybės vadybos esmė: Visuotinės kokybės koncepcija, Esamos praktikos ir visuotinės kokybės vadybos skirtumai. Visuotinės kokybės vadybos diegimas organizacijoje: Visuotinės kokybės vadyba i organizacijos strateginė plėtra, Visuotinės kokybės vadybą įdiegusios organizacijos kultūros bruožai, Darbuotojų įgaliojimai. Įgaliojimų svarba, Darbuotojų įgaliojimų lygiai, Atsakomybė už asmeninę veiklą, Komandinio darbo organizavimas, Komandinio darbo nauda. Darbų įvertinimas visuotinės kokybės vadyboje: Darbo normavimas visuotinės kokybės vadyboje, Darbo sunkumo įtaka darbo kokybei. Praktinė dalis: UAB "Buteka" darbuotojų požiūris į visuotinės kokybės vadybą. Tyrimas: Įmonės UAB "Buteka" istorija ir tikslai, Tyrimas, Tyrimo eiga, Tyrimo rezultatai. Išvados ir rekomendacijos. Darbas iliustruotas schemomis ir grafikais.

Ištrauka

Norėdamos išlikti, pakilti iš krizės ir klestėti rinkoje, Lietuvos įmonės ir kitos organizacijos turi neatsilikti nuo kitų šalių ir vadovautis pažangiausiais esamųjų ir būsimųjų trinkos partnerių vadybos metodais. Viena naujausių ir efektyviausių vadybos koncepcijų yra visuotinės kokybės vadyba. Visuotinės kokybės vadybos principais pagrįsta visų ekonomiškai labiausiai išsivysčiusių šalių ūkinė politika ir veikla. Ji laikoma strateginiu ekonomikos plėtros veiksniu. Į ūkinės ir net politinės bei socialinės veiklos kokybės veiksnį, kaip strateginį evoliucijos veiksnį, ypač didelis dėmesys atkreiptas 1975 metais, kai Japonijoje ekonominėje konkurencijoje aplenkė Jungtines Amerikos Valstijas ir pažangiausias Europos šalis. Šiuo metu visuotinės kokybės vadybos metodai lemia pranašumus globėjinėje ekonominėje konkurencinėje kovoje. Visuotinės vadybos kokybės svarbą suprato ne tik didžiosios pasaulio šalys. Visuotinės kokybės vadybos veiklai skatinti įsteigti Europos ir valstybiniai nacionaliniai ūkinių subjektų apdovanojimai už aukštą ūkinės veiklos ir darbo rezultatų kokybę.
Sėkmingai besivystančių kompanijų dėsningas požymis tas, jog trumpalaikiai sprendimai priimami kruopščiai ir nuosekliai apgalvojus ilgalaikes organizacijos strategijas. Įgyvendinamų kokybės strategijų kūrimas, gali padėti atlaikyti konkurentų pranašumą ir atsakyti į naujus ekonominius, technologinius ir socialinius iššūkius. Daugelis tyrinėtojų ir specialistų skelbia, jog kokybės funkcijos išskleidimas padeda įmonėms pristatyti kokybiškus produktus ir pasiekti norimų tikslų. Staigus pasaulinės ekonomikos vystymasis siūlo gausybę verslo augimo ir plėtojimo galimybių. Bet organizacijos , norėdamos pasinaudoti šiomis galimybėmis turi permąstyti savo veiklos perspektyvas ir suteikti naują prasmę konkurencingumo sąvokai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis105.66 KB
Autoriuskornelija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdėst. N.Vainikevičiūtė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones darbuotoju poziuris i visuotines kokybes vadyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • dėst. N.Vainikevičiūtė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą