Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Veiklos aprašymas: UAB "Romirlita"

Veiklos aprašymas: UAB "Romirlita"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Informacijos šaltiniai, naudojami įmonėje. Buhalterinė apskaita. Uždarosios akcinės bendrovės "Romirlita" klientai. UAB "Romirlita" naudoja elektroninio deklaravimo sistemą. Įmonės vadovo darbas. Vadovo darbo stilius. Verslo ir valdžios institucijų ryšiai. Visagino savivaldybė. UAB "Romirlita" viešojo administravimo organizacijos ypatumai. Valstybės tarnautojų ir verslo įmonių darbuotojų veiklos skirtumai. Darbuotojų darbo vietos ir įmonės padalinių ryšiai. Įmonės pareigybės nuostatai . Informacija išoriniams vartotojams. Bendravimo principai ir etikos normos. Atstovavimas įmonei. Tarptautinio protokolo taisyklės. Išvados. Darbas iliustruotas nuotraukomis.

Ištrauka

Mano darbo objektas yra aprašyti bei išanalizuoti UAB "ROMIRLITA" iš vidaus, grįsdama savo pastabas savo darbo ten praktikos metu.
UAB "ROMIRLITA" yra firma, kuri užsiima didmenine ir mažmenine prekyba: kosmetikos, parfumerijos, higienos ir sveikatingumo priemonių, daugiausia kremų ir gelių, skirtų odai ir plaukams bei jų apsauginėms funkcijoms stiprinti.

UAB "ROMIRLITA" savo veiklą pradėjo 2003 metų rudenį. Verslas prasidėjo nuo vieno stalo, kedės, stelažo, stacionarinio bei nešiojamo kompiuterio ir spausdintuvo.
Įmonės biuras yra Visagino mieste, Taikos 78b.
Svarstydama šią temą naudosiuosi metodine medžiaga, konsultavimais su firmos atstovais bei savo paties patirtimi.
Šiame darbe keliu sau tokias užduotis: atskleisti UAB "ROMIRLITA" komunikacinio proceso ypatumus; apibūdinti įmonės vadovo veiklą; įvertinti įmonės ryšius su miesto savivaldybę; apibudinti įmonę, su kuria UAB "ROMIRLITA" palaiko glaudžius ryšius; nusistatyti įmonės padalinių valdymo ryšius; atskleisti valstybės tarnautojų etikos kodekso reikalavimus ir palyginti juos su įmonėje taikomu etikos kodeksu; apibūdinti atstovavimo įmonei tvarką; atskleisti įmonės tarptautinių ryšių plėtojimo galimybes.
UAB "ROMIRLITA" naudoja informacines technologijas, kurios modernizuoja įmonės veiklą, padeda verslo įmonei greičiau vystytis ir leidžia pasiekti nustatytų tikslų.
Norėdami pateikti realią informaciją, kaip naudojamos informacinės technologijos smulkiajame versle, panagrinėsime informacinių technologijų taikymą įmonės veikloje.
Kuo sudėtingesni įmonės verslo procesai, tuo daugiau Internetas gali padėti juos supaprastinti ir
tuo pačiu sumažinti kaštus. Teisingai suprojektuotas ir įgyvendintas sprendimas gali ne tik paspartinti
bei palengvinti darbą, bet ir atnešti papildomos naudos.
UAB "ROMIRLITA" darbuotojai kompiuterizavo ir savo veiklą. Firmos vadovai bendradarbiauja Internetu su kitų filialų atstovais. Taip pat darbuotojai turi mokėti dirbti su kompiuteriu, Internete, turi turėti kompiuterinius įgūdžius. Firmoje dirba 12 darbuotojų: 1 kompiuteris reikalingas administracijai; 1 kompiuteris – buhalterijai; 5 kompiuteriai – vadybininkams. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-23
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis78.31 KB
AutoriusIrina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas5
Švietimo institucijaVilniaus verslo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veiklos aprasymas UAB Romirlita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus verslo kolegija / 5 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą