Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: elektros energijos perdavimas AB "Lietuvos energija"

Įmonės analizė: elektros energijos perdavimas AB "Lietuvos energija"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Gamtinė aplinka. Kauno HE. Kruonio HAE. Ekonominė aplinka. Akcininkai. Skolinimosi reitingai. Investicijos. Politinė – teisinė aplinka. Mokslinė – technologinė aplinka. Perdavimo paslauga. Informacinių technologijų ir telekomunikacijų centras (ITTC). Duomenų perdavimo paslaugos. Interneto paslaugos. Techninių plotų nuoma. Socialinė – kultūrinė aplinka. Diagramos. Lentelės.

Ištrauka

AB "Lietuvos energija" – svarbiausia Lietuvos elektros ūkio bendrovė, atliekanti elektros energijos perdavimo (110-330 kV įtampos) tinklo savininko, sistemos operatoriaus ir rinkos operatoriaus funkcijas:
• prižiūri ir plečia elektros energijos perdavimo tinklą;
• užtikrina elektros gamybos ir sunaudojimo balansą, elektros perdavimą iš Lietuvos elektrinių skirstomųjų tinklų bendrovėms;
• koordinuoja Lietuvos energetikos sistemos darbą, kad būtų užtikrintas patikimas elektros energijos tiekimas vartotojams. Kartu su kaimynėmis energetikos sistemomis užtikrina elektros eksportą, importą ir tranzitą;
• organizuoja prekybą elektra.
AB "Lietuvos energija" yra Baltijos šalių, Baltarusijos ir Rusijos lygiagrečiai veikiančių elektros sistemų grandis, valdanti svarbiausios ūkiui ir buičiai reikalingos energijos rūšies srautus Lietuvoje. Pagrindinė paskirtis - patikimas ir efektyvus elektros energijos perdavimas ir energetikos sistemos stabilumas Lietuvoje.
Bendrovei priklauso 222 transformatorių pastotės ir skirstyklos, per 6 tūkst. kilometrų 330 ir 110 kV įtampos elektros linijų, Kauno hidroelektrinė ir Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė, dispečerinis centras, informacinių technologijų ir telekomunikacijų centras. Kauno HE ir Kruonio HAE užtikrina galių balansus ir reguliuoja režimus.
AB "Lietuvos energija" valdomi perdavimo tinklai keturiomis 330 kV įtampos elektros linijomis sujungti su Latvijos, penkiomis – su Baltarusijos ir trimis – su Rusijos (Kaliningrado) energetikos sistemomis.
Vienas svarbiausių AB "Lietuvos energija" tikslų – integruoti Lietuvos energetikos sistemą į Vakarų Europos elektros rinką ir plėtoti regioninį bendradarbiavimą. Artimiausioje ateityje numatoma plėsti elektros perdavimo tinklą, sujungiant jį su Lenkijos elektros tinklais. Lietuvos ir Lenkijos energetikos sistemų sujungimo projektas turi ypatingą svarbą kuriant bendrą Europos Sąjungos elektros rinką ir didinant energijos tiekimo patikimumą. Išnaudojant bendras Baltijos šalių elektros energetikos sistemų galimybes, siekiama sukurti bendrą Baltijos valstybių elektros energijos rinką sėkmingai Baltijos valstybių integracijai į Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių elektros rinkas.Siekdama tinkamai ir efektyviai vykdyti pavestas funkcijas, bendrovė didelę reikšmę skiria techninei ir mokslinei pažangai, specialistų ugdymui, savo veikloje intensyviai diegia mokslo ir technikos naujoves. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-08
DalykasĮmonių aprašymų referatas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai16
Dydis82.72 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai0 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize elektros energijos perdavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą