Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės veiklos detalės. Produkcijos pelningumas: UAB "Metalo dirbiniai"

Įmonės veiklos detalės. Produkcijos pelningumas: UAB "Metalo dirbiniai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950
Aprašymas

Kursinio darbo tikslas – pagrįsti planuojamos gaminti produkcijos pelningumą, aptarti įmonės veiklos detales, išsiaiškinti, ar UAB "Metalo dirbiniai" išvengs neigiamų pasekmių ir svarbiausia, ar ji gaus norimą pelną. Planuojamų pagaminti gaminių skaičius. Atskirų gaminių gamybos mastas (atsižvelgiant į nebaigtus gaminti gaminius). Reikalingas įrengimų (darbo vietų) skaičius. Įmonės darbuotojų skaičius. Medžiagų poreikis produkcijai pagaminti. Išlaidos medžiagoms produkcijai pagaminti. Einamosios (maksimalios) ir draustinės medžiagų atsargos. Vienetiniai įkainiai. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Visos gamybinės programos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Įmonės bendrojo ir administracijos personalo darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Patalpų plotas gamybinėms reikmėms. Bendras įmonės patalpų plotas. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Visos gamybinės programos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos apimtis (pardavimo pajamos). Įmonės veiklos sąnaudos. Bendrasis ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimų pelningumas. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienai veiklai, norint išvengti rizikingų mėginimų ir klaidų, reikia pasirengti iš anksto. Sėkmingą įmonės veiklos pradžią garantuoja verslo planas, kurį verslininkas turi parengti, nesvarbu kokį verslo kūrimo būdą jis pasirinko. Todėl dažnai įmonės vadovai suplanuoja savo veiklą, apskaičiuoja planinius ekonominius rodiklius ir prognozuoja veiklos rezultatus.
Kursinio darbo tikslas – pagrįsti planuojamos gaminti produkcijos pelningumą, aptarti įmonės veiklos detales, išsiaiškinti, ar UAB "METALO DIRBINIAI" išvengs neigiamų pasekmių ir svarbiausia, ar ji gaus norimą pelną.
Darbo struktūra priverčia jos sudarytoją nagrinėti įvairius sumanymo aspektus, iš anskto numatyti galimus sunkumus ir paruošti jų sprendimą. Ji priverčia žiūrėti į sumanymą kritiškai ir objektyviai, verčia išnagrinėti laukiamus rezultatus, padeda žingsnis po žingsnio siekti užsibrėžto tikslo bei leidžia išvengti įvairių netikėtumų versle.
Šio darbo struktūra yra labai aiški, išsami, detali ir ne per ilga. Joje apskaičiuotos visos įmonės gaminių gamybos mastas, reikalingas įrengimų (darbo vietų) skaičius, darbuotojų skaičius, medžiagų poreikis produkcijai pagaminti, einamosios (maksimalios) ir draustinės medžiagų atsargos, darbuotojų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui, patalpų plotas ir elektros energijos poreikis bei išlaidos joms apšviesti, ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija, netiesioginės ir tiesioginės gamybos išlaidos, įmonės veiklos sąnaudos, visos gamybinės programos ir vieno gaminio gamybinė savikaina, planuojamos parduoti produkcijos apimtys (pardavimo pajamos), bendrasis ir grynasis pelnas bei pardavimų pelningumas ir kt.
Darbo struktūra pristabdo padriką kūrėjo veiklą, priverčia jį viską permąstyti, leidžia geriau įžvelgti ir įvertinti galimus sunkumus. Tai darbo priemonė, padedanti valdyti veiklą ir siekti pageidaujamų rezultatų ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-23
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis48 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis95.53 KB
AutoriusVaiva
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos detales. Produkcijos pelningumas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 48 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą