Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės valdymo metodų analizė: UAB "Samsonas"

Įmonės valdymo metodų analizė: UAB "Samsonas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Įmonės valdymas. Įmonės charakteristika. Įmonės aplinka. Įmonės veiklos tikslai. Valdymo esmė ir jo ciklas. Valdymo veiksniai. Planavimas. Organizavimas. Kontrolė. Darbo apmokėjimas. UAB "Samsonas" veiklos analizė. Įmonės veikla ir tikslai. Įmonės konkurencinė aplinka. Mėsos gaminių kainų analizė. Darbo principai. Įmonės darbuotojų darbo apmokėjimas. Kontrolės sistema. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Kiekvienos naujos įmonės veikla ap¬ima materialinių vertybių, būtinų visuomenei, gamybą, paskirsty¬mą ir vartojimą, sujungdama gamybos techninius bei technologi-nius elementus, žmonių gamybinius ir kitus santykius į sistemą. Šios sistemos esmę nusako tikslai, dėl kurių šis verslas buvo su¬kurtas. Įmonės valdymas - tai tikslingos veiklos procesas, kuris remiasi sprendimais, priimtais išnagrinėjus gaunamą informaciją. Kiekvieną valdymo sistemą sudaro valdymo objektai, valdymo or¬ganai ir valdymo produktai. Valdymo objektus sudaro įvairūs ūkio subjektai, kurie užsiima ūkine veikla. Valdymo organai planuoja kontroliuoja, reguliuoja ir atlieka kitas valdymo funkcijas. Valdy¬mo produktai - tai sprendimai, kurie užtikrina ūkinės veiklos tiks¬lų įgyvendinimą.
Geram verslui svarbūs organizaciniai valdymo veiksniai. Pakan¬ka paprastai valdyti: nekurti sudėtingų planavimo, kontrolės ir darbų koordinavimo sistemų. Mažų firmų valdymui įtakos turi daugelis veiksnių, t. y. šakos technologijos pobūdis, darbuotojų skaičius ir įmonės vadovo asmenybė. Vadovavimas mažai įmonei yra visai kitoks negu didelei organizacijai. Ir strateginė, ir operatyvi veikla yra įmonės savininko-vadovo prerogatyva. Nedidelės įmonės valdymo organizacinė struktūra paprasta, lanksti, leidžianti greitai perduoti informaciją ir gauti atsakymą.
Pati paprasčiausia organizacinė mažos įmonės valdymo struktūra yra tokia: prezidentas, viceprezidentas, realizavimo specialistas. Didė¬jant įmonei, didėja ir valdymo grupės. Valdymo aparate gretinamos įvairios profesijos. Dažnai firmos vadovas kartu užsiima buhalterija, finansais, realizavimu, tiekimu, kainomis, reklama.
Tyrimo objektas – mėsos perdirbimo įmonė UAB Samsonas.
Tyrimo tikslas – apžvelgti įmonės valdymo metodų teorinius aspektus ir pritaikyti juos praktinėje įmonės analizėje.
Darbo uždaviniai:
1. Išsiaiškinti įmonės valdymo metodus
2. Pagal teorinius metodus išanalizuoti įmonės valdymo aspektus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai17 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis123.33 KB
Autoriusieva
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones valdymo metodu analize UAB Samsonas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą