Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės strategijos analizė: Karo medicinos tarnyba

Įmonės strategijos analizė: Karo medicinos tarnyba

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Teorinė dalis. Strateginio valdymo samprata. Strateginis valdymas. Strateginis planavimas. Strateginė analizė. Aplinkos dinamikos analizė. Vidinė ir išorinė analizė. Klientų analizė. Ištekliai ir strategija. Silpnybės, stiprybės – grėsmės, galimybės. Žmonių išteklių analizė. Finansinių išteklių analizė. Strategijos kūrimas. Organizacijos vizija misija ir tikslai. Analitinė dalis. Situacijos analizė. Makroaplinkos analizė. Veiklos srities (šakos) analizė. Vidinė organizacijos analizė. SWOT analizė. Strategijos formulavimas. Strateginės alternatyvos. Strategijos parinkimas. Projektinė dalis - strateginės alternatyvos įgyvendinimas. Organizacijos vizija, misija, strateginiai tikslai. Strateginio įgyvendinimo eiga (planas). Išvados.

Ištrauka

Laikas nestovi vietoje, o bėgant laikui kinta viskas. Nieko nėra amžino, pasikeitimai vyksta visose srityse – visuomenėje, politikoje, ekonomikoje, technologijose, natūralioje gamtinėje aplinkoje. Ypatingai sparčiai kaitos procesai vyko paskutiniais praėjusio šimtmečio dešimtmečiais, kai vystymosi raidos kreivė pasiekė geometrinės progresijos mastus. Didžiausią įtaką tam turėjo ekonomikos globalizavimas ir internacionalizavimas, modernių technologijų kūrimas ir taikymas visuomeninėje veikloje. Šios priežastys kaip ir dauguma kitų, sąlygoja aktyvius pokyčius organizacijose. Dabar stengiamasi esant tiems patiems išteklių resursams pasiekti kuo efektyvesnį darbo rezultatą ir taip tenkinti vis didėjančius visuomenės poreikius. Didelis dėmesys skiriamas ne tik technologinių procesų tobulinimui, bet ir strateginiams organizacijos valdymo planams sudaryti bei jiems įgyvendinti. Visa tai daroma ne tik pelno siekiančiose civilinėse įstaigose, bet ir viešosiose įstaigose, nepelno bei labdaros organizacijose, o taip pat ir karinėse institucijose. Nė viena organizacija nesugebėtų gyvuoti be tinkamo personalo, todėl nusprendžiau išanalizuoti tarnybos, užtikrinančios pilnavertį karinio personalo gyvavimą, veiklą bei strateginio valdymo planą. Medicininė parama apima medicininės pagalbos organizavimą ir teikimą kariams karinių operacijų ir civiliams stichinių nelaimių, katastrofų metu, sužeistųjų evakuaciją į karių ir civilines sveikatos priežiūros įstaigas, aprūpinimą higieninėmis bei kitomis medicininėmis priemonėmis, apsaugančiomis karius nuo infekcinių ligų bei masinio naikinimo. Be šios tarnybos, kaip ir be daugelio kitų, karinė sistema negalėtų veikti visomis savo galimybėmis. O būtent tai aktualu mūsų tokiai mažai valstybei, turinčiai nedideles karines pajėgas. Kad kompensuoti skaičiaus trūkumą, mūsų kariai turi būti labai gerai fiziškai ir psichiškai parengti, jie turi būti apginkluoti moderniausia ir efektyviausia ginkluote, turi turėti atitinkamas savybes, kad pajėgtų visą tą techninį pranašumą išnaudoti vykdant jiems pavestas užduotis. Kuo aukštesnis kario parengimo lygis tuo vertingesnis jis pasidaro mūšio lauke, o kad kario veiksnumą prailginti yra sukurta atskira tarnyba – karo medicinos tarnyba, kuri užtikrina kario sveikatos priežiūrą ne tik karo bet taikos metu.
Strateginis valdymas yra nuolatinis, dinaminis ir nuoseklus procesas, kuriuo remdamasi organizacija laiku prisitaiko prie išorinės aplinkos pokyčių ir efektyviau išnaudoja savo turimą potencialą. Kaip strateginio valdymo proceso rezultatas parengiama ir įgyvendinama strategija - sprendimų visuma, apibrėžianti organizacijos svarbiausius ateities tikslus ir veiksmus bei priemones tiems tikslams pasiekti. Strategija susiejama su organizacija, kuri plačiąja reikšme suprantama kaip žmones bendrai veiklai jungianti sistema, turinti savo funkcionavimo tikslus ir priemones tiems tikslams įgyvendinti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis48.42 KB
AutoriusArnoldas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones strategijos analize Karo medicinos tarnyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą