Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės strategijos analizė: UAB "Martonas"

Įmonės strategijos analizė: UAB "Martonas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Strateginių pokyčių analizė. Makroaplinkos analizė. Veiklos srities (šakos) analizė. Konkurencinės aplinkos analizė. Vidinė organizacijos struktūra. SWOT analizė. Vertės grandinė. Strategijos alternatyvos. Strategijos pasirinkimas. Projektinė dalis. Išvados.

Ištrauka

Šiame kursiniame darbe aš nagrinėsiu UAB "martonas". Šia bendrove pasirinkau dėl kelių priežasčių. Pirmiausia dėl mano studijuojamos specialybės, antra ši įmonė yra viena iš stipriausių savo veiklos srityje Vilniaus mieste.
Kursinio darbo struktūra . Savo kursinį darbą suskirsčiau į tris pagrindinės dalis: teorinė, analitinė ir projektinė.
Teorinėje dalyje išdėstau pagrindinius strateginio valdymo principus, kurie tiesiogiai siejasi su mano nagrinėjama tema.
Analitinėje dalyje atlieku situacijos analizę:
1) makroaplinkos, veikiančios karinį dalinį, analizė;
2) veiklos srities, kurioje veikia karinis vienetas, analizė;
3) vidine organizacijos analizė.
Apibendrinant išorinės aplinkos analizę išryškinu Mokomojo pulko galimybes ir galimas grėsmes.
Remiantis išorinės aplinkos analizės išvadomis, atlieku vidinę analizę, kurios apibendrinime išryškinu karinio vieneto stiprybes ir silpnybes.
Projektinėje dalyje yra susisteminta visa analitinės dalies informacija, išskirtos alternatyvos, kurias būtų galima įgyvendinti sprendžiant pasirinktą problemą. Pagal tam tikrus kriterijus atrinkusi geriausią strategiją, pateikiu jos įgyvendinimo veiksmų planą.
Mano kursinio darbo tikslas – pateikti UAB "martonas" strategiją. Todėl mano uždavinys šiame kursiniame darbe - supažindinti su UAB "martonas" veiklos ypatumais, jos teikiamomis paslaugomis, apibrėžti jos misiją, viziją, strateginius tikslus, taip pat išryškinti pagrindines ir šalutines bendrovės problemas, pateikti galimus jų sprendimo būdus.

Kiekvienai organizacijai žmonės yra svarbus išteklinio potencialo komponentas, leidžiantis realizuoti ir valdyti veiklą. Kai kuriose veiklos šakose (pavyzdžiui, laisvalaikio ir turizmo paslaugos, konsultacinės ir reklamos firmos, medicininis aptarnavimas ir t.t.) žmonės yra net pats svarbiausiais sėkmės veiksnys. Net jei organizacijai gali būti būdingi kiti sėkmės veiksniai, personalui tenka ypatingai svarbus vaidmuo. Personalo sugebėjimas laiku prisitaikyti prie išorinės aplinkos pokyčių leidžia organizacijai užsitikrinti ilgalaikius konkurencinius pranašumus greitai kintančiose rinkose.
Tačiau žmonių analizės svarba kuriant organizacijos strategiją neapsiriboja vien išteklių aspektu. Naujos strategijos organizacijoje įgyvendinimas visuomet joje sukelia nemažų pokyčių, todėl dalis žmonių gali priešintis šiems pokyčiams tokiu mastu, kad strategijos įgyvendinimas gali tapti iš viso neįmanomas. Pastaraisiais dešimtmečiais jau vyrauja tvirtas įsitikinimas, kad grėsmė, kurią žmonėms sukelia strateginiai pokyčiai organizacijoje, yra didelis barjeras kuriant ir įgyvendinant naują strategiją. Žmonių baimė prarasti darbą , statusą arba įtaką dažnai sukelia net rimtą krizinę situaciją organizacijoje. Jeigu ir pavyksta išvengti tokių krizių, organizacijos, kuriose personalas turi didesnių sugebėjimų susidoroti su strateginiais pokyčiais, yra pranašesnės už savo konkurentus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis45.82 KB
Autoriusdzonis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDoc. R. Smaliukienė
Švietimo institucijaGenerolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones strategijos analize UAB Martonas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija / 3 Klasė/kursas
  • Doc. R. Smaliukienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą