Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Planuojami veiklos rodikliai: UAB "Venta"

Planuojami veiklos rodikliai: UAB "Venta"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Planuojamos parduoti produkcijos apimtis. Atskirų gaminių gamybos mastas. Reikalingų įrengimų (darbo vietų) skaičiai. Įmonės darbuotojų skaičius. Pagrindinių darbininkų (vienetininkų) darbo užmokestis. Pagrindinių darbininkų (vienetininkų) socialinio draudimo įmokos ir įmokos į Garantinį fondą. Pagalbinių darbininkų (laikininkų) darbo apmokėjimas, socialinio draudimo įmokos ir įmokos į Garantinį fondą. Administracijos ir kitų darbuotojų darbo apmokėjimas, socialinio draudimo įmokos ir įmokos į Garantinį fondą. Pagrindinių medžiagų poreikis produkcijai pagaminti, kg. Išlaidos pagrindinėms medžiagoms produkcijai pagaminti, Lt. Būtinos įsigyti pagrindinės medžiagos per pusmetį, kg. ir Lt. Reikiamų patalpų plotas gamybinėms reikmėms. Bendras įmonės plotas. Elektros energijos poreikis (kWh) ir išlaidos (Lt) varikliams varyti. Elektros energijos poreikis (kWh) ir išlaidos(Lt) patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vieno komplekto gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas. Pardavimų pelningumas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas (2).

Ištrauka

Versle pasirodo įgimtas žmogaus noras pasireikšti, save įtvirtinti. Siekdamas sau naudos, verslo žmogus veikia ir visuomenės labui. Pagrindinis motyvas organizuoti verslą , tai materialinis ir moralinis nepasitenkinimas savo padėtimi. Tai priverčia dalį žmonių galvoti ir veikti, ieškoti naujų gamybos būdų ir sprendimų. Todėl galima teigti, kad svarbiausia rinkos ekonomikos varomoji jėga yra verslininkai.
Verslas – tai prekių ir paslaugų šaltinis. Jo rūšių įvairovė leidžia tenkinti visuomenės poreikius. Verslas atlieka įvairias funkcijas. Visų pirmiausia – gamina prekes, teikia paslaugas. Prieš pradedant gaminti, verslininkas turi apsispręsti ką gaminti? Kaip gaminti?, kiek gaminti?,kur gaminti?,kada gaminti?,kokiomis kainomis vėliau parduoti, kad gautume pelną.
Verslas taip pat skatina konkurenciją. Konkurencija verčia verslininkus ieškoti tokių produkcijos ar paslaugų rūšių, kurios patiktų pirkėjams; gaminti geros kokybės produkciją prieinamomis kainomis. Įmonė turi prisitaikyti prie pokyčių, nes kitaip jos gali būti išstumtos iš rinkos.
Mūsų šalyje, ir ne tik mūsų, vyrauja didelis nedarbas, o verslas šiuo atveju labai padeda, nes suteikia naujų darbo vietų. Ir taip mažėja nedarbingumas. Vienos iš svarbiausių darbo vietų steigėjas yra smulkioji verslo įmonė.Lituvoje yra paplitęs smulkus verslas.
Dirbančio ekonomikos sistemoje žmogaus veikla gali būti dvejopa. Jis gali būti samdomas darbuotojas verslo įmonėje ir antru atveju jis gali dirbti kaip savarankiškas verslininkas.
Įmonė ,,Venta" prieš pradedant savo veiklą atliko daug įvairių rodiklių analizių. Apie būsimą įmonės veiklą 2002 metų liepos – gruodžio mėnesiais pateikiama tokia informacija: ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-01
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis69.68 KB
AutoriusJulija
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2002 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasM. Vieraitienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Planuojami veiklos rodikliai UAB Venta [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 39 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • M. Vieraitienė
  • 2002 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą