Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės veiklos analizė: langų, durų, žaliuzių, pertvarų gamyba ir prekyba UAB "Langai"

Įmonės veiklos analizė: langų, durų, žaliuzių, pertvarų gamyba ir prekyba UAB "Langai"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Misija ir tikslai. SWOT analizė. Išorinės aplinkos analizė. Ekonominės aplinkos įvertinimas. Politinės teisinės aplinkos įvertinimas. Konkurencinės aplinkos įvertinimas. Marketingo veiklos aspektas. Vidinės aplinkos analizė. Finansinės veiklos aspektai. Personalo ir organizacinis aspektas. SWOT analizės strateginiai siūlymai. UAB "Langai" verslo vienetų strategijų nustatymas. Išvados.

Ištrauka

Sparčiai tobulėjantis pasaulis reikalauja vis daugiau pastangų, norint būti naudingam visuomenei. Tai aktualu visoms veiklos sritims, o ypatingai verslui. Kiekviena įmonė turi analizuoti savo veiklą tiek dabarties, tiek ateities požiūriu ir numatyti strategines permainas, kad galėtų žengti į įsivaizduojamą ateitį sėkmingai.
Stipri konkurencija, išrankus vartotojas, didėjantys įvairūs reikalavimai verčia įmones tobulinti savo veiklą. Tačiau prieš tai visada turi būti įvertinamos galimybės. Jų numatymas reikalingas tam, kad prieš sukuriant būsimų veiksmų seką, įmonė galėtų pasinaudotų tomis galimybėmis ir gautų naudos, o taip pat apsisaugotų nuo visko, kas trukdo jos verslo sėkmei.
Šiame darbe analizuosiu UAB "Langai". Šiai įmonei reikalinga numatyti vidines ir išorines plėtros galimybes, kad ji sugebėtų išsilaikyti stiprioje konkurencinėje kovoje bei galėtų nukreipti savo veiklą teisinga linkme.
UAB "Langai" - įmonė, užsiimanti langų, durų, žaliuzių, pertvarų ir kitų priedų gamyba, prekyba bei su šiais gaminiais susijusiomis paslaugomis. (konsultavimu, transportavimu, projektavimu, montavimu).
Įmonė įkurta 1996 m., remiantis UAB steigimo įstatymu, yra ribotos turtinės atsakomybės, turi savo vardą, prekės ženklą ir atitinkamai suformuotą firmos įvaizdį rinkoje. Įmonės veiklą ir darbų eigą koordinuoja direktorius. Jau septynerius metus įmonė sėkmingai vykdo savo veiklą, nes jos vadovas domisi naujovėmis, nuolat kintančia rinkos situacija bei stengiasi visais įmanomais būdais prie jos prisitaikyti.
Darbo tikslas - numatant plėtros galimybes, nustatyti įmonei strategijas, pateikti siūlymus.

1. MISIJA IR TIKSLAI

Misija - pagrindinis organizacijos tikslas, pagrįstas planavimo prielaidomis, pateisinančiomis organizacijos buvimą .
Misija yra reikalinga, kad įmonės darbuotojai, ypatingai vadovai, žinotų, dėl ko įmonė veikia ir kur ji yra vedama. Gerai suformuluota įmonės misija turi ir gali padėti išspręsti daugelį su įmonės veikla susijusių problemų. Žinant įmonės misiją, lengviau bus galima nustatyti ir plėtros kryptis.
Tad UAB "Langai" misija yra tokia - patenkinti pirkėjų poreikius, gaminant aukštos kokybės prekes; gerinti įmonės įvaizdį ir siekti kuo didesnio pelno, diegiant naujas technologijas, sukuriant optimalias darbo sąlygas darbuotojams; plėsti savo veiklą, užimant vis didesnę rinkos dalį.

UAB "Langai" pagrindiniai tikslai yra tokie:
• Tobulinti savo gaminius, prisitaikant prie vartotojų poreikių.
• Plėsti gamybos apimtis ir siekti kuo didesnio pelno.
• Plėsti rinką, pritraukiant kuo daugiau vartotojų.
• Siekti geriausios aptarnavimo kokybės.
• Skatinti darbuotojus produktyviai ir kokybiškai dirbti.
• Gerinti personalo darbo sąlygas.
• Išlaikyti patikimos įmonės įvaizdį.
Taigi misijos formuluotė bei išsikelti tikslai būtini analizuojant įmonę, o kartu jie reikalingi numatant plėtros kryptis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis23.07 KB
AutoriusJolanta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos analize Langai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą