Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Skrajūnė"

Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė: UAB "Skrajūnė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Planuojamas pagaminti gaminių skaičius (1 lentelė). Pagrindinių medžiagų poreikis produkcijai pagaminti (2 lentelė). Išlaidos pagrindinėms medžiagoms produkcijai pagaminti (3 lentelė). Išlaidos pagalbinėms medžiagoms produkcijai pagaminti (4 lentelė). Tiesiogiai priskiriamos išlaidos medžiagoms (5 lentelė). Vieno darbininko naudingas darbo laikas (6 lentelė). Pagrindinių darbininkų poreikis (7 lentelė). Įmonės darbuotojų skaičius (8 lentelė). Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis (9 lentelė). Pagrindinių darbininkų įmokos socialiniam draudimui (10 lentelė). Pagamintos produkcijos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos (11 lentelė). Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui (12 lentelė). Administracijos darbuotojų ir įmonės bendrojo personalo darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui (13 lentelė). Vieno darbuotojo ir vieno pagrindinio darbininko vidutinis mėnesinis darbo užmokestis (14 lentelė). Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti (15 lentelė). Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti (16 lentelė). Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija (17 lentelė). Patalpų nuomos išlaidos (18 lentelė). Gamybinės programos mašininis imlumas (19 lentelė). Pagalbinių medžiagų išlaidos įrengimų ir patalpų priežiūrai (20 lentelė). Netiesioginės gamybos išlaidos (21 lentelė). Pagamintos produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina (22 lentelė). Gamybinės savikainos struktūra (23 lentelė). Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina (24 lentelė). Įmonės veiklos sąnaudos (25 lentelė). Vieno gaminio komercinė savikaina (26 lentelė). Gaminių pelningumas (27 lentelė). Planuojamos pardavimo pajamos (28 lentelė). Bendrasis ir grynasis pelnas (29 lentelė). Bendrasis ir grynasis pardavimų pelningumas (30 lentelė). Nenuostolingų pardavimų mastas (31 lentelė). Išvados ir siūlymai. Priedas (1).

Ištrauka

Įmonė – tai užsiimanti grynai ūkine veikla organizacija, kuri vykdo vieną ar kelias specifines funkcijas, gamindama ir pasiskirstydama įvairias prekes bei teikdama paslaugas.
Verslas – veikla teikianti naudą verslininkui ir kitiems tarpininkaujantiems prekiniuose mainuose.
Šiame kursiniame darbe bus aprašyta uždaroji akcinė bendrovė "Skrajūnė ", kuri planuoja ateinančiais metais sausio 1d. pradėti savo veiklą. Ši įmonė ketina gaminti poilsio kėdes iš ąžuolo medienos. Įmonė nebus didelė, joje dirbs 11 pagrindinių darbininkų, taipogi vadovai ir pagalbiniai darbininkai. Iš tikrųjų įmonė maža ir tai galime spręsti iš darbuotojų skaičiaus. Kodėl pasirinktos kėdės? Buvo atliktas rinkos tyrimas ir pagal duomenys galima teigti, kad pagamintos kėdės bus perkamos, jos iš tiesų yra reikalingos.
Darbo tikslas –apskaičiuoti būsimos veiklos per ateinančius metus planinius ekonominius rodiklius (darbininkų skaičių, visas išlaidas, įmonės sąnaudas ir t.t.) ir galiausiai apskaičiuoti gryną pelną, įvertinti pelningumą, prognozuoti veiklos rezultatus. Pagrindinis šios įmonės tikslas yra didinti pelną ir mažinti išlaidas. Visi skaičiavimai išdėstyti lentelėse, kurių darbe yra 31.
Įmonės pagrindiniai tikslai: gauti pelną, patenkinti kliento poreikius, plėsti veiklą, ieškoti galimybių parduoti produkciją užsienyje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis90.12 KB
AutoriusJoli
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasM. Vieraitienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognoze [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • M. Vieraitienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą