Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Verslo priežiūros institucijos: viešbutis "Daniela"

Verslo priežiūros institucijos: viešbutis "Daniela"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadas. Viešbučio "Daniela" veiklos apibūdinimas. Verslo priežiūros institucijos. Pagrindinės viešbučio verslo priežiūros institucijos. Valstybės įmonė Registrų centras. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Specialiosios viešbučio verslą prižiūrinčios institucijos. Valstybinis turizmo departamentas. Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Temos aktualumas. Verslo sąlygos nėra lengvos verslininkams ir jų veiklai keliami vis nauji ir griežtesni reikalavimai. Sėkmingai vystyti verslą galima tik turint deramų žinių.
Lietuvoje verslo reguliavimą formuojantys procesai turi tendenciją plėtotis pagal pasaulinės praktikos scenarijų. Kaip rodo praktika, valstybė visada siekė reguliuoti verslą. Valstybė visuomenės pritarimu nuolat turi reguliuoti verslo sąlygas, siekiant išspręsti konkrečias problemas. Todėl dažniausiai įmonės sėkmė priklauso nuo jos gebėjimo išmanyti įstatymus ir sureguliuoti santykius su valstybe. Vienas iš valstybės tikslų yra verslo sąlygų gerinimas, nes šalies ekonominė gerovė priklauso nuo verslo įmonės sėkmės.
Valstybinėmis reguliavimo priemonėmis valstybė siekia sudaryti stabilias ekonomines ir socialines ūkio raidos sąlygas, leidžiančias užtikrinti verslo sąlygas, sumažinti negatyvų gamybos poveikį aplinkai ir visuomenei. Jomis galima reguliuoti mokesčių surinkimą, nuosavybės apsaugą, teikti informaciją ūkio subjektams.
Visos verslo įmonės, nepriklausomai nuo firmos vienaip ar kitaip yra administruojamos. Vadinasi verslininkas turi žinoti administracinės sistemos subjektus, kurie vienu ar kitu pagrindu reguliuoja bei prižiūri jų verslą. Tačiau verslininkas turi išmanyti ir Lietuvos Respublikos įmonių įstatymą, tai yra įmonės steigimo teisinį statusą, veiklą, registravimą ir likvidavimą, konkrečių įmonių rūšių įstatymus, LR Įmonių rejestro įstatymą, LR Civilinį kodeksą. Verslininkas taip pat turi pažinti atitinkamos įmonės veiklos sutartis, įstatus, bendrosios jungtinės veiklos sutartis, kitus normatyvinius dokumentus.
Darbo tikslas – išanalizuoti pagrindines ir specialiąsias viešbučio verslą prižiūrinčias institucijas.
Darbo uždaviniai:
1. Nagrinėjamo viešbučio veiklos pobūdžio aprašymas.
2. Pagrindinių ir specialiųjų viešbučio verslą prižiūrinčių institucijų veiklos aptarimas ir jų tikslų bei uždavinių išskyrimas.
3. Viešbučio verslą reguliuojančių įstatymų ir jų keliamų reikalavimų personalui, darbo aplinkai ir kt. analizė.
Darbo metodai. Mokslinės literatūros analizė ir sintezė, duomenų grupavimas ir analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis75.76 KB
AutoriusLina
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas5
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo prieziuros institucijos viesbutis Daniela [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą