Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>OVS tobulinimo projektas ir jo pagrindimas: UAB "Skobartas"

OVS tobulinimo projektas ir jo pagrindimas: UAB "Skobartas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Metodologinė dalis. Organizacijos struktūros samprata. Organizacijos struktūros tipai. Linijinė valdymo struktūra. Funkcinė valdymo struktūra. Organizacijos struktūros parinkimas. UAB "Skobartas" valdymo struktūros analizė. UAB "Skobartas" apžvalga. UAB "Skobartas" personalo apibūdinimas. UAB "Skobartas" organizacinės struktūros analizė. UAB "Skobartui" siūlomos OVS analizė. Išvados.

Ištrauka

Organizavimas bendrąja prasme yra ko nors surengimas, sutvarkymas į vieną visumą ar griežtą sistemą, kieno nors sandaros ar struktūros projektavimas ar sudarymas. Vadybos prasme – tai vientisų sistemų ir žmonių, įrengimų ir medžiagų projektavimas, tobulinimas ir, pasiekus kitas vadybos funkcijas, įgyvendinimas.
Organizacija yra žmonių, kuriuos sieja bendradarbiavimo ryšiai, bendri interesai ir tikslai, grupė. Organizacija yra socialinė sistema. Tai objektas, kuriame vyksta tiesioginis žemės (plačiąja prasme), fizinio kapitalo ir darbo jėgos jungimasis, kitaip tariant, vyksta pirminis ekonominis procesas, atsiranda vienoks ar kitoks produktas. Pabrėžtina tai, kad ekonominis procesas vyksta ne tik gamybinėse ar komercinėse, bet ir kitokio pobūdžio organizacijose. Todėl šiuo požiūriu kiekviena organizacija yra ekonominė sistema.
Žmones, kaip sudėtinius organizacijos elementus, vienu metu sieja dvejopi santykiai – bendražmogiški (socialiniai) ir produkto gamybos (ekonominiai). Šie santykiai tarpusavyje integruojasi ir vadinami socialiniais – ekonominiais santykiais.
- Pasaulyje formuojasi, funkcionuoja, išnyksta ir atsiranda daug įvairių organizacijų. Todėl aktualu jas grupuoti, klasifikuoti, sudaryti jų tipologiją.
- Kiekviena organizacija keičiasi su aplinka, energija, medžiagomis ir informacija. Todėl organizacijos struktūra turi rodyti šių trijų srautų kelius ir numatyti administracijos padalinius tik ten, kur šiuos srautus reikia keisti kita kokybės ar kiekio forma.
Darbo tikslas: apibūdinti UAB "Skobartas" organizacijos struktūrą, ir pasiūlyti naują.
Darbo uždaviniai:
1. Išsiaiškinti organizacijos struktūrą, išskirti jos tipus
2. Aptarti organizacijos tikslus;
3. Apibūdinti organizacijos struktūros kitimą, įtakojamą įmonės plėtros.
Darbo metodai: literatūros šaltinių analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai11
Dydis32.79 KB
AutoriusJūratė
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKlaipėdos verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word OVS tobulinimo projektas ir jo pagrindimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą