Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Organizacijos valdymo analizė: UAB "Vindruva"

Organizacijos valdymo analizė: UAB "Vindruva"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Vadybos mokslo literatūros teorinė analizė. Vadybos samprata. Organizacijos samprata ir valdymas. Organizacijos vidaus aplinka. Organizacijos išorinė aplinka. Vadybos funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Kontrolė. UAB "Vindruva" organizacijos valdymo analizė. Įmonės pristatymas. Valdymo organai. UAB "Vindruva" vidinė aplinka. UAB "Vindruva" išorinė aplinka. Vadybos funkcijų analizė UAB "Vindruva". UAB "Vindruva" SWOT analizė. Išvados.

Ištrauka

Vadyba – sudėtinga žmonių veikla – užimanti ypatingą vietą besikeičiančioje visuomenėje, todėl įvairių organizacijų valdymas tampa vis profesionalesnis, o jų vadovai ir vadybos specialistai siekia tobulėti. Tačiau tenka pastebėti, kad visuomenėje dar vyrauja pernelyg supaprastintas požiūris į vadybą, nuvertinami svarbūs žmoniškumo prioritetai.
Pasaulyje organizacijų vadovais dirba milijonai vyrų ir moterų. Spręsdami kasdien vis naujas užduotis, jie nuolat susiduria su kliūtimis. Tačiau šiandien yra daug būdų šioms kliūtims išspręsti. Norint kad įmonė gerai veiktų, vadovai turėtų žinoti ką jie gamins, kam gamins, kokį kiekį ir tam, kad aplengvinti šias užduotis vadovai turėtų sudaryti gerą ir teisingą įmonės valdymo organizavimą. Kadangi kiekvienas žmogus per visą gyvenimą didžiąją laiko dalį praleidžia organizacijose, jam tiesiog būtina suvokti tiek organizacijų gyvavimo pagrindinius reiškinius, tiek vadybos darbo esminius bruožus. Tik tada žmogus galės gauti didžiausią naudą iš tos organizacijos
Visos organizacijos turi asmenis, atsakingus už tai, kad tikslai būtų pasiekti. Tai – vadovas - asmuo, atsakingas už tai, kad pastangos būtų nukreiptos organizacijos tikslams siekti. Tačiau blogai valdoma organizacija gali iš viso žlugti. Todėl yra labai svarbu suprasti vadybos reikšmę organizacijai.

Darbo tikslas – atlikti UAB "VINDRUVA" organizacijos valdymo analizę.

Tyrimo objektas – UAB "VINDRUVA" organizacija.

Uždaviniai – atlikti literatūros analizę, atlikti UAB "VINDRUVA" valdymo analizę bei nustatyti svarbiausią organizacijos problemą, atlikti SWOT analizę bei pateikti išvadas.

Darbo sudėtinės dalys – turinys, įvadas, literatūros teorinės analizės dalis, praktinė dalis
t. y. UAB "VINDRUVA" organizacijos valdymo analizė, išvados bei literatūros sąrašas.

Darbo rezultatų panaudojimo sritys – pagal šį pavyzdį atlikti bet kurios organizacijos valdymo analizę, panaudoti tyrimams ir kitur, kur tik jie galėtų būti naudingi. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis59.7 KB
AutoriusIrma
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacijos valdymo analize UAB Vindruva [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą