Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: naktinis klubas UAB "Alfa"

Įmonės analizė: naktinis klubas UAB "Alfa"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. "Alfa" įmonės charakteristika. Finansinės analizės svarba "Alfa" įmonės veikloje. Pagrindiniai informacijos šaltiniai "Alfa" įmonėje. "Alfa" įmonės finansiniai rodikliai ir juos formuojantys veiksniai. Finansinių koeficientų reikšmė "Alfa" įmonėje. Rodiklių pasirinkimas "Alfa" įmonėje. "Alfa" įmonės balanso vertikali ir horizontali analizė. Vertikalioji balanso analizė. Horizontalioji balanso analizė. "Alfa" įmonės pelno ir nuostolio ataskaitos vertikali Ir horizontali analizė. Vertikalioji pelno ir nuostolio ataskaitos analizė. Horizontalioji "Alfa" įmonės pelno ir nuostolio ataskaitos analizė. "Alfa" įmonės finansinių koeficientų įvertinimas. "Alfa" įmonės veiklos pelningumo rodikliai. "Alfa" įmonės veiklos efektyvumo rodikliai. "Alfa" įmonės mokumo koeficientų analizė. Išvados. Priedai (5).

Ištrauka

Pagrindinis kiekvienos įmonės tikslas - įvertinti savo finansinę būklę. Veiklos rezultatus lemia priimami valdymo sprendimai. Todėl įmonės finansinės ataskaitos yra pagrindinis finansinės analizės šaltinis.
Įmonėje atliekama ūkinės-finansinės veiklos analizė padeda orientuotis' šalies vidaus dinamiškoje, finansinėje bei ekonominėje, aplinkoje ir operatyviau, savarankiškiau, kvalifikuočiau priimti įmonės ar jos struktūrinių padalinių veiklos valdymo sprendimus (finansinius, investicinius) ir išvengti lemtingų klaidų, vertinant finansinius rezultatus ar diagnozuojant veiklos perspektyvą, apgalvotai rizikuoti nestabilioje finansų rinkoje bei konkurencingoje aplinkoje.
Diplominio darbo tikslas - išanalizuoti "Alfa" įmonės ūkinę-finansinę veiklą, parodyti finansinės analizės svarbą ir teikiamas galimybes.
Diplominio darbo uždaviniai - atlikti įmonės balanso ir pelno (nuostolio) ataskaitų vertikaliąją ir horizontaliąją analizę, įvertinti įmonės finansinius koeficientus, išnagrinėti įmonės pelningumą, veiklos efektyvumą ir mokumą 2003 - 2004 metais.
Darbe verslas pateikiamas kaip sistema, įvertinta įmonės verslo aplinka ir galimybės. Rašant diplominį darbą remtasi teisiniais aktais, reglamentuojančiais "Alfa" įmonės veiklos sritį.
Įvertinta esama "Alfa" įmonės veikla, naudojantis informaciniais šaltiniais gauti rezultatai susisteminti ir apibendrinti. Informacija apie "Alfa" įmonės veiklą ir jos pokyčius per 2003 - 2004 m. suprantamai pateikta apskaitos vartotojams. Diplominiame darbe parodoma kaip valdomi ir kontroliuojami materialiniai ir finansiniai ištekliai bei jų pokyčiai "Alfa" įmonėje, kaip ir kokius pasirinkti tinkamus finansavimo šaltinius. Nustatyta teigiamos ir neigiamos įmonės veiklos pusės. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis49 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13
Dydis1.72 MB
AutoriusJurate
Viso autoriaus darbų27 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize naktinis klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą