Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės aprašymas: siuntų ir laiškų pristatymo paslaugos UAB "Baltic Logistic System Vilnius"

Įmonės aprašymas: siuntų ir laiškų pristatymo paslaugos UAB "Baltic Logistic System Vilnius"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Įmonės geografinė padėtis. Įmonės darbo režimas. Įmonės tipas ir jos privalumai bei trūkumai. Kokiai rinkos struktūrai priskiriama įmonė. Įmonės vieta Lietuvos rinkoje ir pagrindiniai jos konkurentai. Kaip įmonė planuoja savo veiklą (kokia jos vizija, misija, strategija, tikslai). Įmonės struktūra, atskirų struktūrinių dalinių funkcijos. Vadybininko ir administratoriaus funkcijos, pareigos. Vadybininko pareiginiai nuostatai. Administratoriaus pareiginiai nuostatai. Darbuotojų saugos ir sveikatos darbe organizavimas įmonėje. Įmonės dokumentacija ir raštvedyba. Kaip ir kokiomis kalbomis įmonė save pristato ir reklamuoja. Išvados.

Ištrauka

Šį darbą darau, kad susipažinčiau su praktika įmonėje, jos aprašymu. Darydamas šį darbą aš manau daugiau sužinoti apie aprašomą įmonę, geriau sugebėti rinkti reikiamą medžiagą ir aprašyti įmonę.
Bizpak — tai puiki galimybė plėsti įmonės tarptautinę veiklą, paskirstant savo prekes ne tik po Lietuvą, bet ir pristatant siuntas "nuo durų iki durų" į Latviją, Estiją ir Lenkiją.
DPD - tai siuntų iki 31,5 kg vežimo kelių transportu "nuo durų iki durų" paslauga. DPD sistema per dieną keliauja daugiau kaip 1 milijonas siuntų. DPD sistemos pranašumai - paprastumas, maža kaina, patikimumas.

UAB "Baltic Logistic System Vilnius" įkurta 1998 metais. "BLS Vilnius" motininė įmonė yra GeoPost, priklausanti Prancūzijos paštui.
Prancūzijos pašto grupės kompanijos teikia platų spektrą paslaugų, pradedant nuo verslas-verslui ("B2B"), verslas-klientui ("B2C") ar klientas-klientui ("C2C"), greitasis laiškų pristatymas, paprastas ir greitasis siuntų iki 31,5 kg ar 400 kg paletės pristatymas.
GeoPost ženklai Europoje: DPD, Parceline, Interlink Express, Interlink Ireland, Chronopost International, Masterlink, Bizpak, Seur, Armadillo, Yurtiçi Kargo, TAT Express, Taxicolis.
UAB "Baltic Logistic System Vilnius" yra tarptautinio pervežimų tinklo dalis visoje Europos Sąjungoje.
"BLS Vilnius" teikia šias paslaugas:
Bizpak - siuntų vežimas Baltijos šalyse,
DPD - siuntų vežimas Europos valstybėse,
bendradarbiaudama su verslo partneriais - kompleksinius logistikos sprendimus.
UAB "Baltic Logistic System Vilnius" kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001:2000 standartą.
2002 m. liepą UAB "Baltic Logistic System Vilnius" prisijungė prie DPD (Direct Parcel Distribution) siuntų vežimo tinklo, apimančio daugumą Europos šalių. Tai antras pagal dydį Europos logistikos tinklas.
Bizpak tai paslauga, kurią nuo 1999 m. teikia logistikos įmonė UAB "Baltic Logistic System Vilnius. Bizpak — tai užtikrintas siuntų pristatymas "nuo durų iki durų" Lietuvoje kitą darbo dieną iki 16 val. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų referatas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis38.38 KB
AutoriusGediminas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones aprasymas siuntu ir laisku pristatymo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą