Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės strateginis planas 2005-2010 metams: AB "Klaipėdos baldai"

Įmonės strateginis planas 2005-2010 metams: AB "Klaipėdos baldai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. AB "Klaipėdos baldų" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Metodologinė dalis. Analizės etapas strateginio planavimo procese. Išorės veiksnių analizė. Vidaus veiksnių analizė. Bendrosios įmonės plėtros ir vystymosi strategijos pasirinkimo metodologinės prielaidos. Produktų ar jų grupių vystymo strategijų parinkimo metodika. Funkcinės strategijos ir parinkimo metodikos. Strateginių tikslų nustatymo metodologija. Organizacijos vizijos ir misijos formulavimas. AB "Klaipėdos baldai" strateginės plėtros ir vystymo kryptys 2005 – 2010 metais. Dabartinių ir potencialių aplinkos ir vidinių veiksnių analizė. Išorinės aplinkos veiksniai ir sąlygos. Įmonės vidiniai veiksniai. SWOT analizės išvados ir pasiūlymai. AB "Klaipėdos baldai" bendrosios vystymo strategijos numatymas. Lietuvos baldų gamybos rinka (2002-2003m.m.) Mln. Lt.. AB "Klaipėdos baldai" – žvaigždžių pozicijoje. AB "Klaipėdos baldų" verslo vienetų ir funkcinių strategijų numatymas. AB "Klaipėdos baldai" strateginiai tikslai. AB "Klaipėdos baldai" misija ir vizija. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Šiandieninėje rinkoje atsiranda vis daugiau paslaugų teikiančių ir produkciją gaminančių įmonių. Tačiau norint įsitvirtinti rinkoje ir pasiekti gerų rezultatų reikia ne tik žinoti savo konkurentus, atsižvelgti į įmonės išorinę aplinką, brt ir mokėti valdyti, bei kontroliuoti įmonės veiklą t. y. planuoti veiklą, kaip kokybiškai atlikti ją dabar ir kaip siekti geresnių rezultatų ateityje, sugebėti organizuoti darbus, būti geru, patikimu vadovu ir sugebėti vadovauti personalui, taip pat atlikti kontrolę.
Organizacijos sėkmė daugiausiai priklauso nuo to, ar sugebės ji aptikti atsirandančias galimybes ir jas panaudoti, taip pat pastebėti kylančias grėsmes ir jų išvengti. Taigi bendra strateginio valdymo paskirtis gali būti suprantama kaip nuolatinis, pastovus ir nuoseklus procesas, kurio siekiama organizacijos, kaip visumos harmonijos su jos aplinka – veiklos sąlygomis bei interesų grupėmis.
Darbo tikslas: teoriškai ir praktiškai įrodyti, kodėl būtina sukurti gerą strateginį planą ir juo naudotis, kad įmonė pasiektų kuo aukštesnių rezultatų rinkoje. Išanalizuoti strateginio plano metodologiją ir parengti AB "Klaipėdos baldai" strateginį planą.
Darbo uždaviniai:
1) Parengti ir sudaryti įmonės veiklos aprašymą;
2) Išanalizuoti ir apibūdinti įmonės misiją ir viziją;
3) Suformuluoti ir apibrėžti įmonės tikslus;
4) Interpretuoti SWOT analizės vidinių ir išorinių aplinkos faktorių analizę;
5) Sudaryti ir iliustruoti rinkos padėties nustatymą pagal BCG matricą.
Darbo metodai: literatūros ir įmonės analizė, stebėjimas.
Darbe tirsime įmonės veiklą, analizuosime ir įvertinsime jos padėtį ir galimybes rinkoje.
AB "Klaipėdos baldai" veikla – įvairios paskirties baldų gamyba. Metinė įmonės apyvarta siekia 118 mln. Lt. AB "Klaipėdos baldai" - yra didžiausia baldų gamintoja Lietuvoje. Aukštų standartų tradicijos ir įgūdžiai tęsiami daugiau, kaip 600 darbuotojų rankomis. Įmonės gamybos iš viso sudaro: 13356 m (I cechas 7632m; II cechas 5724m).
Ištisinė gamybos grandinė ir operacijų išbaigtumas garantuoja, kad bendrovės gaminiai yra verti savo kainos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis65.69 KB
AutoriusRuta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones strateginis planas 2005 2010 metams [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2014-03-19 IP: 78.58.129.243
    nijolekal sako

    puiklus darbas. pasinaudojau kai kuria informacija ir savame darbe

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą