Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Strateginis planavimas: UAB "Aukso deivė"

Strateginis planavimas: UAB "Aukso deivė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Summary. UAB "Aukso deivė" apibūdinimas. UAB "Aukso deivė" strateginis planas 2003 - 2007 metams. Strateginio planavimo svarba įmonėje UAB "Aukso deivė". Strateginio planavimo proceso kūrimas UAB "Aukso deivė". UAB "Aukso deivė" misija, tikslai, uždaviniai. UAB "Aukso deivė" SWOT analizė. SWOT analizės strateginiai siūlymai. UAB "Aukso deivė" strateginių alternatyvų analizė ir strategijų parinkimo etapas. UAB "Aukso deivė" verslo vienetų esminio vystymo greičio strategijų nustatymas BOSTONO KG metodu. Verslo vienetų vystymo strategijų nustatymas pagal "GENERAL ELECTRIC" metodą. UAB "Aukso deivė" atskirų veiklos sričių strategijos. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Pasaulyje vyksta spartūs technologiniai pokyčiai, rinkos vis labiau įgyja pasaulinį mastą. Todėl vadovavimo įgūdžius būtina papildyti strateginio planavimo įgūdžiais. Kad organizacija pasiektų tikslą, jos vadovai apie galimybes ir besikeičiančių sąlygų poveikį turi mąstyti strategiškai. Norėdami sužinoti, kada ir kokius pradėti strateginius pakeitimus, jie privalo atidžiai stebėti išorinę bei vidinę aplinkas. Be to, savo verslą jie turi taip gerai pažinti, kad nuspręstų, kurios rūšies strateginių pakeitimų imtis.
Pirmasis įmonių vadovų uždavinys – įžvalgiai vertinti ateities galimybes. Jis kyla dėl ateities baimės, kai imama suvokti, jog nuolat gresia pavojus įvertinti klaidingai. Užliūliuoti praeities laimėjimų, vadovai linkę daryti nepagrįstas prielaidas, aklai spręsti bei nustatyti tabu, o tai ne tik neleidžia jiems skirti darbuotojams naujų įgaliojimų, bet ir apsunkina strateginę prognozę, reikalaujančią kaupti, perduoti ir pritaikyti duomenis apie ateities tendencijas. Neturėtų stebinti ir tai, kad kai kurie vadovai laukia, kol suskambės pavojaus varpai, ir tik tada ima rimtai svarstyti ateities alternatyvas.
Taigi, šiame darbe bus bandoma apsvarstyti, koks turėtų būti konkrečios įmonės strateginis planas, t.y. strateginis planavimo procesas, o kartu susisteminti, įsigilinti į teorines žinias. Aš pasirinkau UAB "Aukso deivė", užsiimančią juvelyrinių dirbinių gamyba, prekyba ir taisymu, ir bandysiu sukurti šios bendrovės strateginį planą 2003 – 2007 metams. Pasirinkdama šią įmonę, aš iškėliau sau tokius tikslus:
Darbo tema UAB "Aukso deivė" veiklos strateginis planas 2003 – 2007 metams
Darbo tikslas Atlikti UAB "Aukso deivė" veiklos strateginį planą 2003 – 2007 metams
Darbo uždaviniai:
• Surinkti reikiamą informaciją darbo parengimui;
• Atlikti UAB "Aukso deivė" veiklos analizę;
• Atlikti įmonės strateginio planavimo analizę;
• Atlikti įmonės SWOT analizę ir pateikti strateginius siūlymus;
• Atlikti įmonės strateginių alternatyvų analizę;
• Pateikti išvadas ir pasiūlymus.
Darbo metodai Reikiamos literatūros rinkimas, jos analizavimas, sisteminimas ir jos panaudojimas.
Darbo svarba Šis darbas gali būti naudingas bendrovės vadovams, rengiant išsamų strateginį planą bei ši medžiaga gali būti panaudota kaip metodinė priemonė, rengiant verslo vadybos specialistus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis48.31 KB
AutoriusDovilė
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Strateginis planavimas UAB Aukso deive [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą