Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės investicijų planavimas: UAB "Varžtas"

Įmonės investicijų planavimas: UAB "Varžtas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Investavimas įmonėse: pagrindiniai aspektai. Lėšų poreikis. Finansavimo šaltiniai. UAB "Varžtas" investicijų planavimas. Investicinė idėja. Lėšų poreikis, finansavimo šaltiniai. Finansinis investicijų planas. Pelno prognozavimas. Pinigų srautų prognozė. Balansas. Projekto vertinimas ir jautrumo analizė (rodikliai). Išvados.

Ištrauka

Pasaulyje vyksta atkakli kova dėl investicijų, nes būtent jos dažniausiai lemia šalies ekonominio vystymosi tempus. Lietuva pagal užsienio investicijų pritraukimą yra tarp atsiliekančių Europos Sąjungos šalių, o, skaičiuojant investicijas vienam gyventojui, iš aštuonių naujųjų ES narių taip pat užima paskutinę vietą. Nors Vyriausybė per kelerius pastaruosius metus nuveikė nemažai, gerindama investicinį klimatą, to nepakanka. Gali pasirodyti paradoksalu, kad paskutinėje Jungtinių Tautų studijoje Lietuva minima tarp palankiausių investicijoms šalių, o investicijų apimtys yra gana nedidelės. Taip pat, lyginant įvairių šalių investicinį klimatą pagal mokesčius, kurie dažniausiai įvardijami kaip pagrindinis investavimo motyvas, galima pastebėti, jog pagal investicijų apimtį pirmauja ne tos šalys, kuriose mokesčiai yra mažiausi. Vadinasi, norint paspartinti investicijų srautus į šalies ekonomiką, reikia ieškoti sisteminių sprendimo būdų, o nesitenkinti tik fragmentinėmis priemonėmis. [1].
Investicijos - piniginės lėšos ir įstatymais bei kitais teisės aktais nustatyta tvarka įvertintas materialusis, nematerialusis ir finansinis turtas, kuris investuojamas siekiant iš investavimo objekto gauti pelno (pajamų), socialinį rezultatą (švietimo, kultūros, mokslo, sveikatos ir socialinės apsaugos bei kitose panašiose srityse) arba užtikrinti valstybės funkcijų įgyvendinimą. [3].
Kalbant apie bendrą kokios nors šalies investicijų pritraukimą, reikia pirmiausia išsiaiškinti, kaip vyksta investicinis procesas įmonių lygmenyje. Kad tai išsiaiškinti ir įsigilinti į investicinį procesą įmonėje, rašau darbą, kurio tema – "UAB "Varžtas" investicijų planavimas".
Darbo tikslas – suplanuoti UAB "Varžtas" investicijas.
Darbo objektas – UAB "Varžtas"
Darbo dalykas – investicijų planavimas.
Darbo uždaviniai:
1. Teoriškai aprašyti investavimą įmonėse;
2. Suplanuoti UAB "Varžtas" investicijas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis75.07 KB
AutoriusJurga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones investiciju planavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą