Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Vadovo asmeninio darbo organizavimas UAB "Daily service"

Vadovo asmeninio darbo organizavimas UAB "Daily service"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Vadovo darbo organizavimo teorinė analizė. Vadovo darbo organizavimo esmė. Vadovo darbo vietos ir sąlygų organizavimas. Vadovo darbo normavimas. Racionalus vadovo darbo laiko planavimas. Keli praktiški patarimai vadovui. UAB "Daily service" vadovo asmeninio darbo organizavimas. UAB "Daily service" veiklos apibūdinimas. UAB "Daily service" vadovo darbo organizavimo analizė. Vadovo darbo vietos ir sąlygų organizavimas. Vadovo darbo normavimas. Racionalus vadovo darbo laiko planavimas. Išvados.

Ištrauka

Vadovo veikla, jo atliekamos funkcijos yra labai įvairios ir sudėtingos. Vadovas užsiima ypatinga veikla, atskirų individų visumą paverčiančia tikslingai ir efektyviai dirbančia žmonių grupe. Taigi vadovavimo esmę sudaro žmogiškosios energijos gamyba. Vadovo veiklos veiksmingumas priklauso nuo to, kiek energijos vadovas sugeba išgauti iš kiekvieno pavaldinio ir kur ją nukreipia.
Vadovo darbo efektyvumą lemia ne tik vadovo ir pavaldinių asmenybės, jų tarpusavio santykiai. Labai svarbus ir vadovo sugebėjimas organizuoti savo darbą, mokėjimas planuoti savo laiką. Tai įvairiapusė problema.
Kadangi šiuo metu vis daugiau organizacijų stengiasi atlikti kuo daugiau darbų su mažesniu darbuotojų skaičiumi, vadovo vieta vis dažniau tampa streso priežastimi (kaip, beje, ir pasitenkinimo). Taigi, vadovui labai svarbiu tampa sugebėjimas efektyviai organizuoti savo ir pavaldinių darbą bei laiką.
Galima išskirti keletą pagrindinių vadovo darbo organizavimo krypčių:
1) darbo vietų ir sąlygų organizavimas;
2) darbo metodai ir normavimas;
3) darbo pasidalijimas ir kooperavimas;
4) racionalus darbo laiko planavimas;
5) racionalus vadovo ir pavaldinių bendradarbiavimo organizavimas.
Darbo tikslas – išanalizuoti vadovo asmeninio darbo organizavimo ypatumus.
Darbo uždaviniai:
1. Atlikti vadovo asmeninio darbo organizavimo teorinę analizę.
2. Aprašyti UAB "Daily service" vadovo darbo organizavimo ypatumus.
Vadovo darbo efektyvumą lemia ne tik vadovo ir pavaldinių asmenybės, jų tarpusavio santykiai. Labai svarbus ir vadovo sugebėjimas organizuoti savo darbą, mokėjimas planuoti savo laiką. Tai įvairiapusė problema. Šiuolaikinio vadybos mokslo teoretiko T. Piterso manymu, galima išskirti du ryškius vadovų tipus – vieni veikia labai greitai, kiti per daug lėtai. Tokia klasifikacija gali pasirodyti banali, bet ji turi racionalumo. "Management Today" paskelbtos apklausos duomenimis, vadovai (ir vyrai, ir moterys) vis labiau apkraunami darbais. Daugiau kaip 80 proc. apklaustųjų skundėsi aukštesnių viršininkų menka kompetencija, blogai suderinta vidaus ryšių sistema, nepakeliamais krūviais, skundėsi, kad jie nuolat atitraukiami nuo pagrindinio darbo dėl beprasmių reikalų, o svarbiausia – dėl to, kad dažnai keliami neįvykdomi uždaviniai.
Kadangi šiuo metu vis daugiau organizacijų stengiasi atlikti kuo daugiau darbų su mažesniu darbuotojų skaičiumi, vadovo vieta vis dažniau tampa streso priežastimi (kaip, beje, ir pasitenkinimo). Taigi, vadovui labai svarbiu tampa sugebėjimas efektyviai organizuoti savo ir pavaldinių darbą bei laiką. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis108.28 KB
AutoriusTadas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovo asmeninio darbo organizavimas Daily service [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą