Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Sisteminis organizacijos veiklos apibūdinimas jos efektingos vadybos tikslams: UAB "Duonutė"

Sisteminis organizacijos veiklos apibūdinimas jos efektingos vadybos tikslams: UAB "Duonutė"

Aprašymas

Įvadas. Įmonės veikla. Įmonės misija. Įmonės tikslai. Įmonės išorinių veiksnių analizė. Vartotojai. Konkurentai. Tiekėjai. Darbo ištekliai. Technologiniai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Ekologiniai veiksniai. Įmonės vidinių veiksnių analizė. Vadovai. Darbuotojai. Darbo vietos. Darbo organizavimas. Išvados.

Ištrauka

Sėkmingą įmonės veiklos pradžią garantuoja verslo planas, kurį verslininkas turi parengti, nesvarbu kokį verslo kūrimo būdą jis pasirinko. Be verslo plano jis negali tikėtis nei būsimų partnerių, nei finansinės paramos. Verslo planas akivaizdžiai parodo verslo gebėjimą parduoti projektą anksčiau, negu jis savo prekes ar paslaugas pasiūlys rinkai. Šis planas yra svarbus ir naudingas ne tik būsimiems partneriams, finansininkams, bet ir pačiam verslininkui dėl šių priežasčių:
• Jis pristabdo padriką kūrėjo veiklą. Nes apimtas įkvėpimo, noro kuo greičiau įgyvendinti savo idėjas, verslininkas labai skuba; verslo plano rengimas priverčia jį viską permąstyti, leidžia geriau įžvelgti ir įvertinti galimus sunkumus; rengiant planą, tenka savo projektą kelis kartus perrašyti, dėl to galima kai ką keisti, tobulinti ir šitaip tas planas tampa aiškesnis, tobulesnis;
• Paramos ir pagalbos suteikimas įmonės kūrėjui paprastai priklauso ne nuo vieno asmens. Todėl neišvengiamai teks visus suinteresuotus asmenis supažindinti su projektu; bus daug greičiau ir naudingiau, jei trumpai paaiškinus žodžiu bus įteiktas ir raštu parengtas projektas.
Šiame verslo plane mes smulkiai išnagrinėsime numatomos kurti UAB "Duonutė" veiklą.
UAB "Duonutė" - kepykla, kurioje planuojama kepti duonos ir pyrago gaminius, taip pat traškučius, riestainius, džiūvėsius, meduolius, vaflius, vaflinius tortus, vaflinius pyragaičius, keksus, šakočius bei gaminti makaronus. Įmonėje planuojama kepti per du šimtus pavadinimų gaminių, kurių bus galima įsigyti visoje Lietuvoje.
Didelis dėmesys bus skiriamas prekių įpakavimui – bus kuriamas naujas dizainas bei naudojamos naujos įpakavimo medžiagos. Atsižvelgiant į rinkos ir pirkėjų pageidavimus, kas mėnesį į rinką bus išleidžiamas bent vieną naujas gaminys ar paslauga.
UAB "Duonutė" planuoja bendradarbiauti su daugeliu Lietuvos prekybos ir visuomeninio maitinimo įmonių. Per parą planuojama pagaminama per 100 tonų produkcijos. Kasdien produkciją išvežios daugiau kaip 60 įmonės automobilių. Produkcija bus vežama šiuolaikiškais patikimais izoterminiai automobiliais, kurių švara bus rūpinamasi kiekvieną dieną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis19.15 KB
AutoriusRenata
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDr. Doc. V. Dubinas
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sisteminis organizacijos veiklos apibudinimas [speros.lt].rtf
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • Dr. Doc. V. Dubinas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą