Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Organizacijos strategijos kūrimas ir organizavimas: viešbutis "Velga"

Organizacijos strategijos kūrimas ir organizavimas: viešbutis "Velga"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Įmonės marketingo strategijos samprata bei kūrimas. Viešbučio "Velga" marketingo strategijos kūrimas. Įmonės klientų elgsena. Įmonės kainų politika. Įmonės marketingo politika. Įmonės strategijos rėmimo politika. Viešbučio "Velga" marketingo organizavimas. Rinkos tyrimas ir įvertinimas. Verslo aplinkos įvertinimas. Konkurentų analizė. Įmonės SWOT analizė. Įmonės perspektyvos rinkoje. Rinkos tyrimo ataskaitos. Įmonės strategijos tikslinė rinka bei strateginių sprendimų alternatyvos ir jų įgyvendinimas. Įmonės strategijos tikslinė rinka. Strateginių sprendimų alternatyvos ir jų įgyvendinimas. Išvados.

Ištrauka

Šiame darba nagrinėsima viešbučio "Velga" startegijos kūrimosi ir organizavimo aspektus.
Šio darbo tikslas – išnagrinėti ir išanalizuoti viešbučio "Velga" starategija bei su ja susijusius aspektus.
Šio darbo aktualumas – daugelis iš mūsų susiduriame su viešbučiu verslu ar kaip klientai, ar kaip darbuotojai, tad yra gan aktualu susipažinti su viešbučio strategijos organizavimu, kuris įtakoja viešbučio darbą.
Šio darbo klausimai:
• Išanalizuoti viešbučio "Velga" starategijos kurimo procesus bei su tuo susijusius
aspektus;
• Išnagrinėti viešbučio strategijos organizavimą.
Šio darbo uždaviniai:
• Atlikti viešbučio startegijos kurimosi ir organizacimo aspektų apžvalgą;
• Atlikti viešbučio "Velga" kurimosi ir organizacimo aspektų analizę.
Kalbant apir įmonės startegijos kūrimą pirmiausia reikia išsiaiškinti kas yra starteginis planavimas. Mes pateiksime tokių ekonomistų, kaip V.Pranulis, S.Urbonavičius ir kiti strateginio planavimo apibrėžimą. "Strateginis planavimas – tai ilgalaikių tikslų ir būdų jiems pasiekti numatymas"1 Šiame darbe maes pasistengsime panagrinėti įmonės "Velga" startegiją.
"Įmonė - yra savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas,įsteigtas įstatymų numatyta tvarka, tam tikrai ūkinei komercinei veiklai. Įmonę sudaro medžiagų daiktinių, finansinių ir materialinių aktyvų jos teisių ir pareigų kompleksas."2
Šiame darbe mes nagrinėsime konkrečios įmonės – viešbučio "Velga" veiklą. Šis viešbutis yra įsikūręs Vilniuje. Jis įkurtas 2004 metais kovo 29 diena.
Dar prieš šešetą metų 1999 metais, dabartinio viesbucio Velga patalpose buvo gyvenamieji butai, taciau pavykus išpirkti tas patalpas "UAB Saldzius" imonei, jau penktus metus cia (Gelezinio vilko 3) yra dviejų žvaigzdučių viešbutis. Per tuos penkerius metus viešbutyje buvo padaryta keletas didžiulių remontų ir iki šiol šis viešbutis kiekvienais metais remontuojamas.
Šiuo metu viešbutis priklauso beveik vienam savininkui. Ši įmonė yra juridinio asmens teises turinčios ribotos civilinės atsakomybės, kurios kapitalas padalytas į akcijas.Turtas nuosavybės teise priklauso bendrovei kaip juridiniam asmeniui, o akcininkai tik į dalį akcijų.Veikla cirkuliacijos sferoje yra uždara. Veikla yra reglamentuojama įstatymų numatyta veikla.
Įmonės "Velga" pasirinkta veikla – tai viešbučio ir poilsio paslaugos. "Paslaugos (angl. services) – tai kokia nors nemateriali ekonomikos veikla, kuri tiesiogiai arba netiesiogiai prisideda prie žmonių poreikių tenkinimo - tai pardavimo objektu laikoma veikla, kuri gali suteikti naudą, malonumą,patenkinti poreikius."3 ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-13
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis48.11 KB
AutoriusJolanta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Šeibokienė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacijos strategijos kurimas ir organizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • A. Šeibokienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą