Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: UAB "Vinedora", Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga, AB "Dvarčionių keramika"

Praktikos ataskaita: UAB "Vinedora", Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga, AB "Dvarčionių keramika"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. I dalis. UAB "Vinedora". Veiklos apžvalga, istorija, geografinė padėtis, darbo rėžimas. Įmonės asortimentas. Įmonės tipas ir bruožai. Rinkos struktūra. Konkurencinė aplinka. Firmos misija ir tikslai. Įmonės organizacinė struktūra. Pareigų funkcijos. Reklama. II dalis. Kooperatinė bendrovė Lietuvos kooperatyvų sąjunga. Istorija, geografinė padėtis. Veikla. Įmonės struktūra. Rinkos struktūra. Lietuvos kooperatyvų sąjungos įmonės tipas ir bruožai. Tikslai, vizija ir misija. Darbuotojai. Reklama, tarptautiniai ryšiai, bendradarbiavimas. III dalis. AB "Dvarčionių keramika". Istorija, geografinė padėtis. Darbo laikas. Produkcija ir paslaugos. Privalumai. Ryšiai su užsieniu, reklama, AB privalumai ir trūkumai, rinkos struktūra. Konkurentai. AB "Dvarčionių keramikos" cecho struktūra. Įmonės raštvedyba. AB "Dvarčionių keramika" perspektyvos. Išvados.

Ištrauka

Mūsų ataskaita sudaryta iš 3 dalių: I dalis UAB "VINEDORA", II dalis Kooperatinė bendrovė Lietuvos Kooperatyvų sąjunga, III dalis AB "DVARČIONIŲ KERAMIKA".

Mūsų praktikos tikslas buvo susipažinti su 3 įmonių: UAB "VINEDOROS", AB "DVARČIONIŲ KERAMIKA" ir Kooperatine bendrove Lietuvos Kooperatyvų sąjunga struktūra, planais (misija, vizija, tikslais), istorija, prekių asortimentu, veiklos kryptimis. Išsiaiškinome įmonių rinkos struktūras, tipus ir jų privalumus bei trūkumus. Sužinojome šių įmonių konkurentus, jų dalyvavimą užsienio rinkos formomis.

Mūsų tikslas buvo apsilankyti įmonėse ir kuo daugiau sužinoti apie jų gaminamų prekių paklausą Lietuvoje, o taip pat ir kitose šalyse; kaip įmonė save reklamuoja; apie teikiamas paslaugas ir prekes; išsiaiškinti darbuotojų skaičių ir jų įmonėse atliekamas pareigas.

"VINEDORA" – uždaroji akcinė bendrovė įsikūrusi 2002m. balandžio 15 d. Pagrindinė veiklos kryptis yra didmeninė ir mažmeninė prekyba vilnoniais bei sintetiniais kilimais ir takeliais.
UAB "VINEDORA" įsikūrusi Druskio g. 10-110, Vilniuje. Įmonė dirba nuo 10 iki 19 val. Šeštadieniais darbo laikas: 10-15 val. Sekmadieniais nedarbo diena. Pietūs 30 min.
UAB "VINEDORA" kapitalo vertė 11 000 Lt. Visos akcijos yra paprastos vardinės. Šiuo metu akcijos priklauso dviems akcininkams. UAB "VINEDORA" dirba 7 darbuotojai: direktorė, finansininkė, vadybininkas, vadybininkė, 2 pardavėjos ir vairuotojas.
2003 m. pradėta importuoti sintetinius kilimus ir takelius iš Lenkijos. 2003 m. birželio 5 d. prekių asortimentas išplėstas linoleumu ir kilimine danga, nuo 2003m. rugsėjo mėnesio pradėta prekiauti "AGNELLOS" kilimais. "AGNELLOS" vilnoniai ir sintetiniai kilimai yra įvairių formų: keturkampiai, apskritimai, ovalai. Plati spalvų gama – ryškios ir pastelinės. Modernūs ir klasikiniai raštai.
2003-2004 m. UAB "VINEDORA" pasirašė ilgalaikes prekių pardavimo sutartis su kilimais prekiaujančiomis firmomis daugelyje Lietuvos miestų: Vilniuje, Šiauliuose, Kaune, Panevėžyje, Alytuje. 2004 m. išplėsta prekyba "AGNELLOS" kilimais ir kituose didesniuose Lietuvos miestuose (Klaipėdoje, Utenoje, Ukmergėje). UAB "VINEDORA" pirmoji Lietuvoje plačiai išvystė didmeninę prekybą "AGNELLOS" kilimais, takeliais ir šiuo metu sėkmingai ją plečia.
1.2 ĮMONĖS ASORTIMENTAS
UAB "VINEDORA" didelį dėmesį skiria prekių asortimento gausai, kad vartotojas šioje įmonėje rastų reikiamą prekę, būtų iš ko pasirinkti, tenkintų klientų poreikius. Pirkėjai visuomet nori, kad prekybos įmonėje būtų kiek galima didesnis prekių pasirinkimas, kad jos būtų geros kokybės ir, žinoma, prieinamomis kainomis. UAB "VINEDORA"klientams tai ir nori pasiūlyti.
UAB "VINEDORA" asortimentas:
Kilimai (sintetiniai ir vilnoniai);
Kiliminė danga;
Kiliminiai takai;
Kilimėliai voniai ir tualetui. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-20
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis34.22 KB
Autoriusona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasM. K.
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą