Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės veiklos analizė ir plėtra: UAB "Elektros tinklų statyba"

Įmonės veiklos analizė ir plėtra: UAB "Elektros tinklų statyba"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Įmonės vadybinės veiklos analizė. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Gamyba(paslaugos). Trumpas gamybos ir paslaugos aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Transportas. Tiekėjai. Darbo jėga. Teisinė apsauga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Įmonės veiklos plėtros projektas. Reikiamos lėšos. Lėšų panaudojimas. Įmonės veiklos plėtros projekto įvertinimas. Pardavimų prognozė. Prognozuojamo pelno ataskaita. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Gamybos nenuostolingumas. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Išvados.

Ištrauka

Daugelis įmonių užsiimanti kokia nors veikla galvoja plėsti savo įmonę tikėdamiesi iš naujos veiklos gauti papildoma pelną, o tuo pačiu įsitvirtinti rinkoje.Norint tai padaryti reikia gerai apsvarstyti visas plėtros galimybes,nes tai nepadarius planuojama veikla gali patirti nuostolių.
Norint išsiaiškinti ar nagrinėjamos įmonės plėtra atneš laukiamų rezultatų būtina turėti nemažai informacijos, kad būtu galima įvertinti įmonės ateities veiklos perspektyvas, ar ta veikla bus naudinga ir atneš norimo pelno.
Šios temos reikšmė yra didelė, nuo jos priklausys ar UAB,,Elektros tinklų statyba", šiuolaikiška įmonė, atneš norimų rezultatų įmonės plėtra, tai yra ar uždirbs pakankamai pelno.
Norint pasiekti didesnį įmonės pelną būtina savo veikla plėsti.Tai daro daugelis įmonių, kurios investuodama lėšas į pažangias technologijas, rekonstruodama įmonei priklausančius įrenginius.
Pažangioms technologijoms kompanijos kasmet skiria ypatingą dėmesį, vykdomos ilgalaikės investicijos, skiriamos milžiniškos lėšos įrenginiams restruktūrizuoti bei modernizuoti,kadangi įmonės pagrindinis akcininkas yra Suomių koncernas EMPOWER. Todėl tikimasi, kad investuojama bus nemažai užsienio kapitalo.
Drbo objektas: Šiame darbe aprašoma UAB ,,Elektros tinklų statyba", kuri užsiima elektros linijų tiesimu veikla, plėtros perspektyvos, jo finansinė dalis, ją supanti rinka.Tai analizuojama pagal pateiktus klausimus:
1. Numatomos teikti paslaugos paklausa rinkoje.
2.Įmonės turimų lėšų panaudojimas.
3.. Įmonės plėtros finansavimo šaltiniai
Darbo tikslas- išnagrinėti ar bus naudinga kuriama nauja bendrovės veika ar atsipirks investicinis projektas.
Darbo uždaviniai:
1. Pateikti įmonės veiklos plėtros projektą
2.. Išanalizuoti įmonės veiklą.
3.Įvertinti įmonės veiklos plėtros projektą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai7
Dydis91.79 KB
AutoriusRimvydas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasBaubkus
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos analize ir pletra [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Baubkus
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą