Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: elektros paslaugų įmonė UAB "Liumenas"

Įmonės analizė: elektros paslaugų įmonė UAB "Liumenas"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Elektros paslaugų įmonė. Įmonės tipas ir istorija. Įmonės atliekami darbai. Reikalavimai kuriuos turi atitikti elektros paslaugų įmonė. Darbuotojų skaičius. Apmokėjimo bei skatinimo tvarka. Klientų paieškos būdai. Įmonės įvaizdis ir jo formavimo būdai. Teikiamų paslaugų kainų nustatymo būdai. Konkursams rengiamos dokumentacijos sudėtis ir reikalavimai. Išvada.

Ištrauka

Šiuolaikinis verslas atsidūrė dinamiškoje aplinkoje, kurioje pokyčiai yra pastovus reiškinys. Įmonėms atsirado būtinybė nustatyti savo tikslus bei planus jiems pasiekti. Tam, kad sėkmingai veikti ir nustatyti orientaciją į ateitį, reikia įvertinti esamą padėtį, atlikti rinkos tyrimą.
Elektros energijos perdavimo ir skirstomieji tinklai iš esmės tenkina dabartinius elektros energetikos sistemos poreikius, tačiau trys ketvirtadaliai perdavimo ir skirstymo įrenginių yra senesni kaip 20 metų, o ketvirtadalis įrenginių yra senesni kaip 30 metų. Todėl reikalingos investicijos, skirtos ne tik palaikyti esamą elektros tinklų lygį, bet ir gerinti jų būklę, kad būtų galima patenkinti vis didėjančius energijos tiekimo patikimumo ir stabilumo reikalavimus, taip pat sukurti bendrą trijų Baltijos šalių energijos rinką.
Bendrovė įkurta 1959 metais ir vadinosi montavimo valdyba Nr.6, respublikinio montavimo darbų tresto 1992 metais privatizuota ir perregistruota į UAB "Liumenas".Pagrindinė bendrovės kryptis yra elektros instaliacija iki 110kV įtampos objektuose,projektavimas ir montavimas.
Pagrindinės priežastys, lėmusios UAB įmonės pasirinkimą:
• Uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo.
• Reikalaujamas ne itin didelis įstatinis kapitalas. UAB įstatinis kapitalas turi būti ne mažesnis kaip 10 tūkst. litų ir joje turi būti mažiau kaip 250 akcininkų.
• Įmonė yra paslaugų rinkai teikėja
UAB "Liumenas" – elektros montavimo paslaugas teikianti įmonė, pasirinkusi vartotojus, nuolatinį procesų ir produktų kokybės tobulinimą, darbuotojų kompetencijos didinimą, bei abipusiai naudingų ryšių su tiekėjais ir partneriais plėtojimą orientuotą veiklos kryptį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų namų darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasNamų darbai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis21.29 KB
AutoriusRYCKA
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize elektros paslaugu imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 12 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą