Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Pažintinė verslo praktika įmonėje: prekyba maisto produktais UAB "Daisena"

Pažintinė verslo praktika įmonėje: prekyba maisto produktais UAB "Daisena"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Įmonės veiklos kryptys, asortimentas. Įmonės vieta Lietuvos rinkoje bei aplinka, kurioje ji veikia. Įvairaus tipo įmonės ir jų darbo technologijos. Įmonėje naudojamos informacinės technologijos, jų taikymas raštvedyboje. Įmonės organizacinė struktūra, vadybininko ir administratoriaus funkcijos. Planų sistema įmonėje. Darbų saugos reikalavimai įmonėje. Pareiginiai nuostatai ir darbo vietų aprašymas. Žmogiškųjų išteklių formavimas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, motyvacija. Įmonės dalyvavimo užsienio rinkose formos. Įmonės plėtros galimybės. Išvados. Studento darbo vertinimo komentaras.

Ištrauka

Kadangi dirbau UAB "Daisena" salės darbuotoju, todėl ir panorėjau atlikti praktiką būtent šioje dideleje įmonėje, prekiaujančioje maisto produktais. Tačiau ši įmonė nėra tinkamai pasiruošusi suteikti studentams praktikos įgudžių. Rašydamas darbą, informaciją turėjau pats rankioti internete ir kituose informacijos šaltiniuose, nes didžioji informacijos dalis apie šią įmonę yra slapta arba nepakankamai, neprofesionaliai atskleista.
Šiame darbe aš išnagrinėsiu įmonės veiklos kryptis, asortimentą. Supažindinsiu su įvairaus tipo įmonėmis ir jų darbo technologijomis, įmonės organizacine struktūra, vadybininko ir administratoriaus funkcijomis, darbų saugos reikalavimais bei pareiginiais nuostatais. Aptarsiu žmogiškųjų išteklių formavimą, darbuotojų kvalifikacijos galimybes ir motyvaciją. Pateiksiu įmonės plėtros galimybes užsienio rinkose.

Įmonės ūkinės veiklos kryptys ir rūšys:
• didmeninė ir komisinė prekyba maisto produktais;
• mažmeninė prekyba maisto produktais;
• prekių tvarkymas ir sandėliavimas;
• transporto priežiūra;
• atliekų perrūšiavimas;
• kita verslo veikla.

UAB Daisena pagrindinis tikslas – tapti lyderiu tarp didmeninių prekybos įmonių kokybinių prekių platinimo ir marketingo veiksmų suderinamumo požiūriu.
UAB "Daisena" viena sparčiausiai didėjančių ir aktyviausių prekių platinimo kompanijų, Lietuvoje dirbanti daugiau kaip dešimt metų. 2005 metų pabaigoje įmonėje dirbo daugiau nei 200 darbuotojų. Centrinė būstinė įsikūrusi Kaune, o filialus įmonė turi visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose.
Ši įmonė atstovaujamas prekes platina visoje Lietuvoje, o taip pat Latvijoje, Estijoje ir Kaliningrado srityje ir pirmauja tarp didmeninės prekybos maisto platintojų darbu su privačiais prekiniais ženklais. Lietuvos rinkoje tvirtas pozicijas (savo prekių segmente yra vieni iš lyderių) užima įmonei priklausantys prekiniai ženklai: "777", "Šeimos", "Boso" ir "Aha". Siekdama tapti pirmaujančia didmeninės prekybos maisto produktais įmone, ypatingą dėmesį skiria prekių platinimo kokybei ir vykdomiems marketingo veiksmams.
UAB "Daisena" kokybiško platinimo ir aktyvių marketingo veiksmų dėka vienintelė Lietuvoje turi išskirtines teises vykdyti marketingo veiklą ir platinti plačiai žinomas prekes: Mynthon, Taffel, Laima, Chewits, Mauxion, Tutteli, Lutti ir kitas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis28.59 KB
AutoriusGiedrius
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasAušra Neverauskienė
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasKauno skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintine verslo praktika imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 9 puslapiai 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 1 Klasė/kursas
  • Aušra Neverauskienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą