Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės aprašymas: restoranas IĮ "Svirtis"

Įmonės aprašymas: restoranas IĮ "Svirtis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Verslo idėja. Įžanga. Įmonės charakteristika. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Organizacijos vidinė ir išorinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Socialinė atsakomybė. Planavimas ir strateginis valdymas. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra.

Ištrauka

Įmonė dažniausiai apibūdinama kaip gaminanti produkciją arba teikianti paslaugas techninė, organizaciniu ir ūkiniu požiūriu vientisa sistema. Pagal LR Įmonių įstatymą Įmonė – tai savo vardą turinti ūkinis vienetas, užsiimantis tam tikra komercine - ūkine veikla. Įmonę sudaro medžiaginių, daiktinių, finansinių ir nematerialių aktyvų, jos teisių ir pareigų kompleksas. Kiekvieną įmonę galima nagrinėti kaip socialinę, ekonominę sistemą, nes ji yra:
Socialinė grupė, nes suburia žmones ir organizuoja jų darbą;
Gaminanti ar tiekianti paslaugas ir paskirstanti uždirbtas pajamas;
Atvira aplinka, tai yra bendraujanti su kitomis įmonėmis, savivaldybe, bankais ir pan.;
Turi tikslus veikti, išgyventi, didinti pelnus ir t.t.
Verslas yra viena sričių, kur žmonės gali save realizuoti ir parodyti savo sugebėjimus, reikia rasti sritį tam tikriems gyventojų poreikiams patenkinti. Todėl ir aš nusprendžiau steigti įmonę, kuri mano nuomone yra reikalinga šiolaikiniam žmogui, t.y. restoraną "Svirtis", kuriame būtų patiekiami tradiciniai lietuviški patiekalai.
Kadangi ši paslaugų sfera turi vis didesnę paklausą šių dienų visuomenėje, tai ir buvo viena iš priežasčių suskurti šią individualiają įmonę - "Svirtis". Pagrindinis šios įmonės tikslas – pritraukti kuo daugiau žmonių, patenkinti jų poreikius, norus, įtikti kiekvienam klientui ne tik jaukia aplinka, kokybišku ir įvairiu maistu, bet ir geru aptarnavimu. Pasirinktas individualios įmonės "Svirtis" veikla – restorano darbo organizavimas ir jo veiklos koordinavimas.
Manau įsteigus įmonę, kurioje kainos bus visiems prieinamos, maistas kokybiškas, pagal kiekvieno skonį ir norus, bus galima užsidirbti ir patenkinti kiekvieno kliento norus.
Individualios įmonės statusas buvo pasirinktas dėl registravimo, valdymo, finansų tvarkymo paprastumo. Be to jos steigimas trumpiau trunka ir yra pigesnis, nei UAB steigimas.
Individualioji įmonė. Jos nuosavybės teisė priklauso fiziniam asmeniui ar keliems fiziniams asmenims bendrosios jungtinės nuosavybės teise. Įmonės turtas neatskiriamas nuo įmonininko turto, todėl jis atsako visu turtu.
Taigi, aš pateikiau paraišką užregistruoti firmos vardą "Svirtis". Šią paraišką sudarė : prašymas užregistruoti firmos vardą, kuriame nurodomas firmos steigėjas, firmos vardas, firmos adresas, įmonės rūšis, veiklos rūšis ir kiti dokumentai.
Sekantis žingsnis buvo įmonės registravimas savivaldybės rejestro tarnyboje. Buvo pateiktas prašymas, duomenų įtraukimui į rejestrą: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis36.83 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasIvaškienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones aprasymas restoranas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Ivaškienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą