Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Pažintinė verslo praktika įmonėje: baldų gamyba ir prekyba UAB "Dalios baldai"

Pažintinė verslo praktika įmonėje: baldų gamyba ir prekyba UAB "Dalios baldai"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. I dalis: Įmonės istorija. Įmonės geografinė padėtis. Įmonės darbo rėžimas. Įmonės veiklos kryptis ir asortimentas. Įmonės tipas, bei jo privalumai ir trūkumai. Įmonės tipas, jo privalumai bei trūkumai. Įmonės kryptis bei asortimentas. Kokiai rinkos struktūrai priklauso įmonė, kodėl. Įmonės vieta Lietuvos rinkoje ir pagrindiniai jos konkurentai. Vieta Lietuvos rinkoje. Pagrindiniai UAB "Dalios baldai" konkurentai. Kaip įmonė planuoja savo veiklą. Įmonės struktūra ir atskirų struktūrinių dalinių funkcijos. Vadybininko ir administratoriaus funkcijos, pareigos, atsakomybė. Darbuotojų saugos ir sveikatos darbe organizavimas įmonėje. Įmonės dokumentacija ir raštvedyba. Kaip ir kokiomis kalbomis įmonė save pristato ir reklamuoja. Ar turi internetinį puslapį. Įmonės dalyvavimo užsienio rinkose formos, informacijos perdavimas bei susirašinėjimas su užsienio partneriais ypatumai. II dalis: Kas yra verslo inkubatorius: Verslo inkubatoriaus tikslai. Verslo inkubatoriaus misija. Verslo inkubatorių steigimas Lietuvoje. "Kauno technologijos universiteto regioninis verslo inkubatorius". Išvados.

Ištrauka

UAB "Siguldos baldai" įsteigta 1994m. Įmonė veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos įmonių, akcinių bendrovių ir kitais įstatymais bei norminiais aktais, reglamentuojančiais įmonių veiklą, ir savo įstatais.
2003 m. balandžio 4 d. įmonė savo pavadinimą pakeitė į "Dalios baldai". UAB "Dalios baldai" nuo 2000 metų yra oficialus minkštų baldų gamintojas "Himola" (Vokietija) atstovas Lietuvoje.

2.Įmonės geografinė padėtis.

UAB " Dalios baldai " turi įsteigus 5 ofisus, kurie yra Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje bei turi atstovybę už Lietuvos ribų - Latvijoje, Rygoje. Tokį pasiskirstymą lėmė didžiausia gyventojų, bei pramonės koncentracija šiuose miestuose. Taip įmonė gali aptarnauti gretimus miestus, kaimus ir rajonus.

3. Įmonės darbo režimas.

Įmonėje taikomos darbo laiko normavimo formos:
• Penkių dienų darbo savaitė su dviem poilsio dienomis;
• Įėjimas į administracines patalpas atrakinamas 9.00 val. ir užrakinamos 19.00 val., į gamybos cechą 8.30val.- 17.00val., į sandėlius8.30val – 17.00 val.
• Šešių dienų darbo savaitė, esant pamaininiam darbui ir suminei laiko apskaitai taikoma staliams staklininkams, apdailininkams, įrengimų derintojams, pamainų meistrams.
• Pamainų grafikai skelbiami viešai ne vėliau kaip prieš dvi savaites iki jų įsigaliojimo. Pereinama iš vienos pamainos į kitą kiekvienos savaitės valandomis, nustatytomis pamainos grafikuose.
• Darbas virš nustatytos darbo trukmės nelaikomas viršvalandiniu darbu:
generaliniam direktoriui;
direktoriams;
vyr. Buhalteriai;
buhalteriams;
techninės kontrolės sk. viršininkui;
gamybos direktoriaus pavaduotojui.

Patekti į įmonės patalpas ne darbo metu galima darbdavio nustatyta tvarka ( turint atitinkamą raštišką leidimą ar pan. ) ir apie atvykimo ir išvykimo laiką, atžymint tam skirtame žurnale pas budintį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis27.41 KB
Autoriusarturas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasRegina Jakūnienė
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasVilniaus skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintine verslo praktika imoneje baldu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2007-04-25 IP: 62.80.255.126
    svetlana sako

    geras darbas tik gaila be išvados..

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 1 Klasė/kursas
  • Regina Jakūnienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą