Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Organizacijos valdymo sistemos modeliavimas: UAB "A. Jakšto spaustuvė"

Organizacijos valdymo sistemos modeliavimas: UAB "A. Jakšto spaustuvė"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. UAB "A. Jakšto spaustuvė" charakteristika. UAB "A. Jakšto spaustuvė" esamos organizacinės struktūros įvertinimas. UAB "A. Jakšto spaustuvė" organizacinės struktūros tobulinimas. UAB "A. Jakšto spaustuvė" strategija ir taktika. Išvados ir pasiūlymai. Priedas (4).

Ištrauka

Organizacijos tapo pirmine socialinės institucijos forma dabartinėje visuomenėje. Formaliu požiūriu organizacijos yra tikslo siekiantys socialiniai dariniai su atitinkamomis struktūros sistemomis, kurios neturi griežtai identifikuojamų ribų.
Verslo įmonėse (taip pat ir viešosiose institucijose) plačiai naudojama organizacinės arba valdymo struktūros sąvoka. Tačiau iki šiol daugelis darbuotojų nesupranta valdymo struktūros esmės, kodėl naudojama būtent tokia, o ne kitokia organizacinė valdymo struktūra.
Keičiantis ekonominei aplinkai Lietuvoje, keičiasi organizacijų požiūris į valdymo struktūras. Anksčiau beveik į negirdėtas ir praktiškai netaikytas struktūras dabar žvelgiama su susidomėjimu. Pastaruoju metu padaugėjo matricinių valdymo struktūrų taikymo pavyzdžių. Ėjimas link naujesnių ir anksčiau nenaudotų valdymo struktūrų įdiegimo gali būti paaiškinamas užsienio kompanijų atėjimu į Lietuvą bei Lietuvos įmonių vadovų domėjimusi efektyviais organizacijų valdymo metodais bei jų praktiniu įgyvendinimu.
Šio darbo tikslas – pateikti organizacijos UAB "A. Jakšto spaustuvė" organizacinės valdymo struktūros modifikaciją, kuri leistų siekti efektyvesnės organizacijos veiklos.
Rašydama šį darbą išsikėliau šiuos uždavinius:
• Įvertinti esamą UAB "A. Jakšto spaustuvė" valdymo struktūrą ir palyginti ją su klasikiniais valdymo struktūrų modeliais.
• Parengti patobulintą UAB "A. Jakšto spaustuvė" valdymo struktūrą, kuri leistų padidinti organizacijos veiklos bei valdymo efektyvumą.

UAB "A. Jakšto spaustuvė" buvo įkurta prieš 9 metus kaip individuali Vyskupų konferencijos spaustuvė. Po dviejų metų nuo spaustuvės įkūrimo įsisteigė uždaroji akcinė bendrovė (Vyskupų konferencijai priklausančių akcijų dalis buvo parduota užsienio investuotojams Italijos juridiniam asmeniui). Spaustuvė buvo pastatyta už visuomeninės (religinės) organizacijos lėšas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-02
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis36.67 KB
AutoriusDzemba
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacijos valdymo sistemos modeliavimas UAB A. Jaksto spaustuve [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą