Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Transporto įmonės valdymas: UAB "Busturas"

Transporto įmonės valdymas: UAB "Busturas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657
Aprašymas

Anotacija. UAB "Busturas" kūrimas. Duomenys apie UAB "Busturas" steigimą. UAB "Busturas" įvertinimas pagal įmonių tipus. UAB "Busturas" tikslų sistema ir veiklos pobūdis. UAB "Busturas" tikslų sistema. Veiklos pobūdis. UAB "Busturas" dydis ir juridinė forma. UAB "Busturas" organizacinė struktūra ir valdymo schema. Valdymo organų funkcijos ir pareigos. Išteklių vadyba. Žmoniškieji ištekliai. UAB "Busturas" turizmo agentūra. Konkurencijos analizė. SSGG analizė. Viešojo transporto organizavimas. Šiaulių miesto viešojo transporto organizavimo sistema. Viešojo transporto valdymas. Bilietų kainos ir teikiamos lengvatos. Bilietų sistemų rūšys ir tarifų tipai. Viešojo transporto eismo organizavimas. Viešojo transporto maršrutų schema. Viešojo maršrutinio transporto valdymas. Viešojo transporto socialinė paslauga. Autobusų stotis. UAB "Busturas" pardavimų valdymas. UAB "Busturas" efektyvumo rodiklių skaičiavimai. Ilgalaikis turtas. Savikaina. Rodiklių skaičiavimas. Bendrasis pelningumas. Grynasis pelningumas. Turto pelningumas. Darbo našumas. Pasiūlymai UAB "Busturas" valdyme. Išvados.

Ištrauka

Kursinio projekto tikslas – išnagrinėti pasirinktos transporto įmonės valdymo ypatumus, įvertinant jiems įtaką darančius veiksnius. Taip pat įvertinti įmonės finansinę būklę, apskaičiuojant efektyvumo rodiklius.
Tuo tikslu darbe reikėtų aptarti įmonės įkūrimo bei steigimo procesą, išnagrinėti, kaip organizuojami pagrindiniai procesai ir kaip valdomi pardavimai. Galiausiai pateikiamos išvados ir pasiūlymai įmonės valdyme.
Savo kursinio projekto objektu aš pasirinkau uždarąją akcinę bendrovę "Busturas", kadangi dažnai tenka naudotis šios bendrovės teikiamomis paslaugomis.
Pirmajame projekto skyriuje pateikiami duomenys apie UAB "Busturas" steigimą, bendrovė įvertinama pagal įmonių tipus, suformuojama tikslų sistema, aptariamos teikiamos paslaugos, išskiriamas bendrovės valdymo modelis bei pagrindinės valdymo organų funkcijos, analizuojama išteklių vadyba, įvertinami bendrovės žmoniškieji ištekliai. Taip pat trumpai aprašomas UAB "Busturas" skyrius – kelionių organizatorius. Pateikiamos konkurencijos ir SSGG analizės.
Antrajame skyriuje apibūdinama viešojo transporto organizavimo sistema Šiaulių mieste, aptariamas viešojo transporto valdymas, išskiriamos bilietų sistemų rūšys ir tarifų tipai, analizuojamos bilietų kainos ir teikiamos lengvatos, aprašomas viešojo transporto organizavimas, viešojo transporto teikiama socialinė paslauga, apžvelgiama Šiaulių autobusų stoties padėtis.
Trečiajame skyriuje išsamiai nagrinėjami UAB "Busturas" pardavimai ir pateikiami 2004 – 2005 metų veiklos rezultatai.
Ketvirtajame skyriuje skaičiuojami efektyvumo rodikliai, aptariama bendrovės ilgalaikio turto sudėtis bei savikainos formavimas.
Penktajame skyriuje teikiami pasiūlymai UAB "Busturas" valdyme.
Duomenys apie UAB "Busturas" steigimą
Pirmoji keleivinio transporto įmonė Šiaulių mieste buvo įkurta 1940 metais. Tai buvo autotrestas, kuris turėjo 29 autobusus. 1944 metais vietoj autotresto buvo organizuota autotransporto kontora. 1947 metais atsirado pirmosios Šiauliuose taksi mašinos. O vėliau, augant miestui, plečiantis pramonės rajonams, o taip pat didėjant keleivių skaičiui, 1955 metais buvo įkurtas Šiaulių miesto autobusų ir taksomotorų autoūkis. Dabartinė autobusų stotis pastatyta 1967 m., kuri šiuo metu yra atnaujinama ir rekonstruojama. Šis autoūkis 1972 metais buvo vėl reorganizuotas į Šiaulių autobusų parką.
1991 m. Šiaulių valstybinis autobusų parkas
1995 m. UAB "Šiaulių autobusų parkas"
1999 m. pavadinimas pakeistas į UAB "Busturas"
UAB "Busturas" įregistruota Šiaulių miesto savivaldybėje 1995 m. kovo 13 d., rejestro Nr. 034063, įregistravimo Nr. AB 95-42, ir tai yra pirmoji įregistruota keleivinio transporto įmonė Šiaulių mieste. Pridedamas registravimo pažymėjimas (1 priedas). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis53 puslapiai 
Literatūros šaltiniai36
Dydis156.86 KB
Autoriusdonatas
Viso autoriaus darbų21 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Griškevičiūtė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasTransporto inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Transporto imones valdymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 53 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • lekt. Griškevičiūtė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą