Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės informacinė sistema: AB "Garliavos gelžbetonis"

Įmonės informacinė sistema: AB "Garliavos gelžbetonis"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės veiklos charakteristika. Prekių ir paslaugų nomenklatūra. Vartotojai. Konkurentai. Prekių kainos. Įmonės veiklos finansinė analizė. Įmonės finansiniai rodikliai. Įmonės struktūra. Formavimo cechas. Armatūrinis cechas. Betono mišinio paruošimo cechas. Pagalbiniai gamybiniai cechai. Kiti padaliniai. Įmonės informacinė sistema. Darbuotojų informaciniai poreikiai. Įmonėje saugomi dokumentai. Informacinio aprūpinimo organizavimas įmonėje. Teisinės informacijos šaltiniai. Techninės informacijos šaltiniai. Kiti šaltiniai. Įmonės informacinio aprūpinimo schema. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Kiekvieną dieną savo veikloje mes privalome priimti sprendimus. Šių sprendimų teisingumas tiesiogiai priklauso nuo to, kiek ir kokios informacijos mes turime.
Pati savaime informacija nėra vertinga. Milžiniški jos kiekiai laisvai platinami visuomenės informavimo priemonių dėka, tačiau kaip dažnai dėl klaidingos, nepilnos ar pasenusios informacijos mes prarandame savo lėšas ir laiką. Ir tam, kad priimtumėme teisingus sprendimus, mums reikalingi pagalbininkai - tie, kas surinktų ir pateiktų mums reikalingą sistematizuotą ir savalaikę informaciją. Šiam tikslui gali būti skiriama konkreti pareigybė, žmonės ar visas įmonės skyrius; taip pat gali būti sukurta visa sistema, nustatanti, kaip visa tai atlikti.
Darbas buvo atliekamas tokiais etapais:
1) darbo tikslų ir uždavinių nustatymas;
2) įmonės pagrindinės veiklos tyrimas;
3) įmonės informacinės sistemos tyrimas;
4) pasiūlymai ir išvados.
Darbo tikslų ir uždavinių nustatymas. Šio darbo tikslas- išnagrinėti UAB "Garliavos gelžbetonis" naudojamą informacinę sistemą, patirtį, galimybes bei perspektyvas šioje veiklos srityje. Minėtas tikslas nustato konkrečius uždavinius- susipažinti su įmonės informacine veikla, esama būklebei nustatyti vystymosi kryptis.
Įmonės pagrindinės veiklos ir informacinės sistemos tyrimas. Pagrindinė įmonės veikla- statybinių medžiagų gamyba. Kadangi įmonės veikla buvo tiriama 1998 m. balandžio mėn., pateikti gamybos rodikliai kaip tik ir atspindi tą įmonės gyvavimo etapą. Informacija apie įmonę buvo surinkta naudojant apklausos metodus, t.y. pateikiami tik įmonės darbuotojų minėti faktai. Žinoma, modeliuojant perspektyvinį įmonės informacinės sistemos vaizdą, darbuotojų pateikta informacija buvo mažai naudojama. Tam buvo panaudoti tik kai kurie įmonės vadovaujančių asmenų samprotavimai.
Surinkti duomenys pirmiausia buvo analizuojami pareigybiniais aspektais. Tai pirmiausia liečia informacinės sistemos tyrimą. Pateikiant pasiūlymus ir išvadas didelę reikšmę turėjo turimų rezultatų apibendrinimas (sintezė).
Tiek tiriant įmonė pagrindinių bei pagalbinių padalinių veiklą, tiek analizuojant įmonėje funkcionuojančią sistemą, buvo peržiūrėti pagrindiniai įmonės veiklos dokumentai (ataskaitos, balansas etc.) bei kiti įmonės veikloje naudojami dokumentai, tačiau ne visi. Dauguma jų pateikti 2 priede. Peržiūrėti visų įmonės dokumentų nebuvo leista peržiūrėti dėl suprantamų priežasčių. Tai pirmiausia liečia pirminius įmonė vidaus dokumentus. Tie šaltiniai, kurie įmonę pasiekia iš išorės- spaudos, vyriausybės, seimo ir kt.- buvo pateikiami daugmaž laisvai. Rašant šį darbą (daugiausia- pateikiant išvadas ir pasiūlymus) taip pat buvo naudojama Interneto, Lietuvos Technikos Bibliotekos, aukštųjų mokyklų bibliotekų, PPA Rūmų ir kita informacija. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis28.44 KB
Autoriuszenonas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones informacine sistema [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą