Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės organizacinės valdymo struktūros ir administracijos darbo pasidalijimo analizė: IĮ "Lucus"

Įmonės organizacinės valdymo struktūros ir administracijos darbo pasidalijimo analizė: IĮ "Lucus"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. IĮ "Lucus" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Vadybinės veiklos organizavimo teorinė analizė. Įmonės OVS forma. Linijinė valdymo struktūra. Funkcinė valdymo struktūra. Linijinė – funkcinė valdymo struktūra. Matricinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas organizacijoje. Darbo pasidalijimas vertikaliuoju OVS aspektu. Hierarchijos. Centralizacija. Kontrolė. Darbo pasidalijimas horizontaliuoju OVS aspektu. Individualios įmonės "Lucus" valdymo struktūros ir administracijos darbo pasidalijimo įvertinimas. IĮ "Lucus" valdymo struktūra. IĮ "Lucus" darbo pasidalijimo įvertinimas vertikaliuoju OVS aspektu. Darbo pasidalijimas pagal hierarchinių pakopų skaičių. Įmonės darbo pasidalijimas pagal kontrolės apimtis. Įmonės darbo pasidalijimo pagal centralizacijos laipsnį įvertinimas. IĮ "Lucus" darbo pasidalijimo įvertinimas horizontaliuoju OVS aspektu. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Organizacija yra žmonių, kuriuos sieja bendradarbiavimo ryšiai, bendri interesai ir tikslai, grupė. Organizacija yra socialinė sistema. Tai objektas, kuriame vyksta tiesioginis žemės (plačiąja prasme), fizinio kapitalo ir darbo jėgos jungimasis, kitaip tariant, vyksta pirminis ekonominis procesas, atsiranda vienoks ar kitoks produktas. Pabrėžtina tai, kad ekonominis procesas vyksta ne tik gamybinėse ar komercinėse, bet ir kitokio pobūdžio organizacijose.
Kiekviena organizacija keičiasi su aplinka, energija, medžiagomis ir informacija. Todėl organizacijos struktūra turi rodyti šių trijų srautų kelius ir numatyti administracijos padalinius tik ten, kur šiuos srautus reikia keisti kita kokybės ar kiekio forma.
Tyrimo objektas: Klaipėdos IĮ "Lucus" organizacinė valdymo struktūra.
Darbo tikslas: išanalizuoti IĮ "Lucus" valdymo struktūrą ir administracijos darbo pasidalinimą, remiantis įmonės analizės metodais bei mokslinės literatūros aspektais.
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti įmonės OVS formą.
2. Išanalizuoti įmonės administracijos darbo pasidalijimą vertikaliuoju OVS aspektu (pagal hierarchinių pakopų skaičių, kontrolės apimtis, centralizacijos skaičių).
3. Išanalizuoti įmonės administracijos darbo pasidalijimą horizontaliuoju OVS aspektu (pagal darbo formalizuotumą, specializuotumą, standartiškumą).
Tyrimo metodai: literatūros lyginamoji analizė, įmonės duomenų analizė, interviu ir apklausos metodai.
Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – įmonių buhalterinė apskaita ir auditas bei įvairios konsultacijos, susijusios su buhalterija. Vienintelis ir tikrasis įmonės tikslas – rasti kuo daugiau klientų. Vartotojas – tai ne tik įmonė ar juridinis asmuo, bet ir fizinis asmuo. Kiekvienas jų skiriasi savo charakteriu, norais ir įpročiais. Tik išanalizavus kliento poreikius galima pateikti jam tai, ko jis nori, ką gali įvertinti ir apmokėti. Nuo vartotojų sprendimų priklauso ir IĮ "Lucus" veiklos rezultatai. Individuali įmonė turi tiksliai išsiaiškinti, kas lemia vartotojo apsisprendimą būtent šioje įmonėje priimti jiems reikalingas paslaugas: kainą, kokybę, darbo padarymo terminai, naudojamos programos galimybės. Įmonė aptarnauja 60 kitų įmonių, turi filialą Kaune bei Vilniuje, tačiau centrinė būstinė yra Klaipėdoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai15 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis68.23 KB
AutoriusAlina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasVaitiekus
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones organizacines valdymo strukturos ir administracijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Vaitiekus
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą