Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Profesinės praktikos ataskaita: prekyba augalais ir augalų priežiūros priemonėmis

Profesinės praktikos ataskaita: prekyba augalais ir augalų priežiūros priemonėmis

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. H. Krivicko individuali įmonė. Ekonomika. Vadyba. Marketingas. Apskaita. Apskaitos tvarkymo sistema ir jos rūšys. Balanso vertikalioji ir horizontalioji analizė. Pelno (nuostolio) vertikalioji ir horizontalioji analizė. Įmonės santykinių finansinių rodiklių analizė. Išvados.

Ištrauka

H. Krivicko individuali įmonė įsikūrus 1992m., Kaune. Užsiima didmenine bei mažmenine prekyba augalais bei priemonėmis jiems prižiūrėti. Tai yra spygliuočiai (eglės, pušaitės, tujos, kadagiai ir pan.), lapuočiai (barbarisai, ginkmedžiai, šeivamedžiai ir pan.) įvairūs skiepyti ir neskiepyti sodinukai, gėlės. Lietuvoje augalų paklausa yra labai didelė, o pasiūla ribota. Ateities perspektyvos šiai įmonei yra palankios, kadangi sudarytas tvirtas pagrindas: dirbantys specialistai bei prekių su paslaugomis spektras. Ši įmonė patenkina bei orientuojasi į išrankų pirkėją, nors tuo pat metu išlaikydami neaukštą kainą. Dirba sezono metu du darbuotojai, kurių vienas yra diplomuotas agronomas.
Kaip ir kiekvienoje rinkoje, laikui einant atsiranda konkurentų. Iš realių bei pagrindinių konkurentų, yra: Kikos medelynas. Bet ji yra mums palankioje vietoje geografiniu požiūriu, Savanorių prospekte, Kaune, o "Sodo skrynia" - Vilijampolėje, Raudondvario pelnte bei pakeliau į Karmėlavą.
Tokia įmonė kaip "Raudondvario medelynas" konkurencijos nesudaro, kadangi yra įmonės klientai.

Ekonomika
Šios įmonės kaip ir visų įmonių yra bendras tikslas, kuo didesnis pelnas, ir noras užimti kuo didesnę rinkos dalį. Šioje firmoje pelnas priklauso nuo sezono, kadangi dirba kovo-spalio mėn.
Atlyginimai;
Soc. Draudimas;
Telefonai;
` bnIlgalaikio turto nusidėvėjimas;
Remontas;
Kuras;
Mokesčiai;
Ekonominiai rodikliai priklauso nuo sezono. Vasarą pakyla, o žiemą sumažėja. Pelno nuostolio ataskaitoj matytume tas pačias išlaidas tik vasarą būtų didesnis pelnas ir mažas didesnės išlaidos, o žiemą atvirkščiai.
Šioje įmonėje yra toks paslaugų teikimo procesas: nuperki, sandėliuoji, išveži, ir gauni pinigus. Dalį produkcijos perka iš Lenkijos, tačiau didžioji dauguma užauginama vietoje. Atsiskaitymai vyksta grynais pinigais įmušant į kasos aparatą. Bankiniai atsiskaitymai nevykdomi nei su Lietuvos klientais, nei su užsienio partneriais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis127.28 KB
AutoriusSolveiga
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą