Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės gamybos kaštų ekonominis įvertinimas: UAB "Žvaigždžių lietus"

Įmonės gamybos kaštų ekonominis įvertinimas: UAB "Žvaigždžių lietus"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Gamybos kaštų klasifikavimas. Gamybos kaštų grupavimas. Gamybos kaštai. Pradiniai kaštai. Gamybos kaštų klasifikavimas pagal laikotarpius. Gamybos kaštų laikotarpiai. Trumpasis laikotarpis. Trumpojo laikotarpio gamybos funkcija. Trumpalaikiai kaštai. Ilgasis laikotarpis. Ilgojo laikotarpio gamybos funkcija. Ilgalaikiai kaštai. Labai ilgas laikotarpis. Gamybos kaštų rūšys. Pastovieji, kintamieji, bendrieji ir vidutiniai gamybos kaštai. Pastovieji kaštai. Kintamieji kaštai. Bendrieji ir vidutiniai gamybos kaštai. Ribiniai gamybos kaštai. Saldainių įmonės "Žvaigždžių lietus" gamybos kaštai. Saldainių įmonės "Žvaigždžių lietus" veiklos kaštų apskaičiavimas. Bendrovės struktūra. Įmonės gamybos kaštų skaičiavimas. Išvados.

Ištrauka

Kaštai – tai panaudoti ištekliai (išlaidos) tam tikram sprendimui įgyvendinti. Tai pinigai išleisti siekiant tam tikro tikslo.
Šiuolaikinis požiūris į gamybą neapsiriboja tik materialaus produkto gaminimu. Gėrybės kuriamos ir tokiose žmagaus veiklos srityse kaip mokslas, švietimas, kultūra, informacijos apdorojimas, valdymas ir pan. Bendriausia prasme gamyba yra bet kokia žmogaus veikla, kurios tikslas – gėrybių, t.y. įvairių prekių ir paslaugų, kūrimas; poreikių tenkinimas, nes pagrindinis rinkos subjektas yra vartotojas. Tačiau be gamintojo šio tikslo pasiekti beįmanoma, o poreikiai negali būti tenkinami be išlaidų (kaštų). Taigi kaštai pirmiausia ir asocijuojasi su išlaidomis. Tai yra pinigai, išleisti siekiant tam tikro tikslo. Verslo įmonėse pinigai yra išleidžiami mokesčiams apmokėti, išmokėti palūkanas, įrenginiams pirkti, skoloms, materialinėms gėrybėms, žaliavoms, kurui, darbo užmokesčiui ir panašiems tikslams. Tokie kaštai vadinami ekspresyviniais arba aiškiais kaštais. Visos šios įmonės piniginės išlaidos įrašomos į buhalterines knygas, todėl joms tinka ir buhalterinių kaštų pavadinimas. Taigi mes pasirinkome šią temą norėdamos parodyti, kad prekes nusipirkti yra lengva, bet jas gaminti ir išleisti į apyvartą yra visai kas kita, kurioms gaminti prisideda dar papildomų išlaidų.
Darbo tikslas: mokėti apskaičiuoti verslo įmonės veiklos kaštus.
Darbo uždaviniai: gamybos kaštų klasifikavimas, gamybos kaštų klasifikavimas pagal laikotarpius, gamybos kaštų rūšys, apskaičiuoti saldainių įmonės "Žvaigždžių lietus", veiklos kaštus.
Tyrimo metodai: gamybos kaštų apskaičiavimo metodas, klasifikavimo metodas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis47.87 KB
AutoriusSanita
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. O. Baronienė
Švietimo institucijaMarijampolės kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones gamybos kastu ekonominis ivertinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Marijampolės kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. O. Baronienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą