Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės verslo rizika ir jos mažinimo galimybės: AB "Lietuvos telekomas"

Įmonės verslo rizika ir jos mažinimo galimybės: AB "Lietuvos telekomas"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Trumpai apie įmonę. Kiekybinė įmonės rizikos analizė. Finansinių rodiklių analizė. Likvidumo rodikliai. Veiklos efektyvumo rodikliai. Pelningumo rodikliai. Finansų struktūros rodikliai. Bankroto prognozavimo metodai. AB "Telekomo" kiekybinės analizės papildomas apibendrinimas. Kokybinė įmonės rizikos analizė. Rizikos mažinimo būdai. Išvados.

Ištrauka

Šio darbo tikslas yra padaryti pasirinktos įmonės finansinę analizę. Finansinės analizės metu yra apskaičiuojami įvairūs absoliutūs ir santykiniai rodikliai , kurių pagrindu yra sprendžiama apie įmonės pelningumą, likvidumą, mokumą, apyvartumą ir pan. Nė viena finansinė analizė neapsieina be finansinių koeficientų arba santykinių rodiklių panaudojimo. Tai grindžiama tuo, kad koeficientai parodo santykį tarp tam tikrų dydžių, ko negali parodyti absoliutūs rodikliai. Šiame darbe siekiama detaliai išnagrinėti finansinius koeficientus: jų reikšmingumą. Ši finansinė analizė padės mums nustatyti nagrinėjamos bendrovės finansinę būklę ir parodys ar bendrovė vykdo sėkmingą ūkinę, investicinę ir finansinę veiklą , siekdama pagrindinio tikslo – maksimizuoti nuosavo kapitalo pelningumą . Bendrovės veiklos įvertinimui skaičiuosime įvairiausių grupių rodiklius. Jie mums suteiks informacijos apie bendrovės esamą būklę. Kitas tikslas , kurio siekiame šiame darbe , yra kokybinės rizikos analizės atlikimas. Atlikdama kokybinę rizikos analizę nustatysiu verslo rizikos sritis, veiksnius ir konkrečias verslo operacijas, kurias vykdant kyla rizikos pavojus įmonei .
Taigi, atlikus kokybinės ir kiekybinės įmonės rizikos analizes ir žinodami rezultatus, galėsime
įvardinti , kokius metodus ir priemones bendrovė gali naudoti tam, kad sumažintų riziką. Ši informacija gauta atlikus analizes yra labai svarbi išankstinė prognozė apie potencialias ir esamas rizikos rūšis . Kadangi įmonė, žinodama prognozes, gali kitaip organizuoti savo veiklą ir taip išvengti įvairių nuostolių, susijusių su rizika. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis59.6 KB
Autoriuskristoote
Viso autoriaus darbų54 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasR. Martinkutė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones verslo rizika ir jos mazinimo galimybes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • R. Martinkutė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą