Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Kontrolės valdymas įmonėje: viešbutis "Jūratė"

Kontrolės valdymas įmonėje: viešbutis "Jūratė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Viešbučio "Jūratė" charakteristika ir paslaugų struktūra, SWOT analizė. Kontrolės sistemos rūšys įmonėje. Kontrolės proceso etapai bei procedūra. Kontrolės lygiai įmonėje. Struktūros kontrolė. Elgesio kontrolė. Strateginė kontrolė. Finansų kontrolė. Efektyvios kontrolės prielaidos ir kriterijai. Viešbučio "Jūratė" veiklos analizė. Personalas. Teikiamų paslaugų kokybės kontrolė. Finansų valdymas. Strategijos kontrolė. Išvados.

Ištrauka

Įmonės valdymas - sudėtingas procesas, kuriame dažnai pasitaiko neapibrėžtumo. Planai ne visada vykdomi taip, kaip numatyta; ne visada darbuotojai teisingai priima jiems deleguotas teises ir pareigas, ne visada vadovams pavyksta teisingai motyvuoti darbuotojus ar spręsti konfliktus.
Kontrolė remiasi planavimu. Siekiant, kad kontrolė būtų efektyvi, ji būtinai turi būti surišta su planavimu, todėl šis ryšys yra nepaprastai svarbus ir valdymo proceso efektyvumui. Planas jau yra kontrolės pradžia, jis tampa tuo normatyvu, kuriuo lyginami gauti ar pageidaujami rezultatai. Viena iš reikšmingiausių kontrolės savybių - ji turi viską aprėpti, nes lydi ne tik planavimą, bet ir darbo organizavimą. Kontrolei svarbiausia žmonių santykiai ir laikas.
Kontrolės tikslas - padėti organizacijai adaptuotis pasikeitus sąlygoms, mažiau daryti klaidų, jų nekartoti, susitvarkyti su vidaus problemomis ir minimizuoti sąnaudas.
Žmonių elgsena ne vienintelis veiksnys, nusakantis kontrolės efektyvumą. Tam, kad kontrolė padėtų siekti organizacijos tikslų, ji turi turėti keletą svarbių savybių: kontrolė turi turėti strateginį charakterį, būti orientuota į rezultatus, atitikti kontroliuojamai veiklai, turi būti savalaikė, lanksti, paprasta, ekonomiška. Kontrolė – tai organizacijos tikslų siekimo proceso užtikrinimas Šį procesą vadovai pradeda vykdyti, kai tik suformuluoja organizacijos tikslus ir uždavinius. Nei planavimo, nei organizacinių struktūrų sudarymo, nei motyvacijos negalima spręsti atskyrus nuo kontrolės.
Problema – žinių apie kontrolės funkciją įsisavinimas bei praktinis integravimas.
Darbo aktualumas – šiame darbe pateikiama kontrolės funkcijos analizė padeda suvokti valdymo proceso sudėtingumą šiuolaikinėse organizacijose, bei išryškina jos svarbą ekonomiškai stiprios įmonės veikloje.
Darbo tikslas – ištirti įmonės UAB "Jūratė" kontrolės valdymo sistemą.
Norint įgyvendinti užsibrėžtą tikslą reikia atlikti šiuos uždavinius:
1. Apžvelgti įmonės kontrolės valdymo proceso analizę teoriniu aspektu.
2. Atlikti įmonės veiklos organizavimo analizę.
3. Aptarti kontrolės valdymo lygius įmonėje "Jūratė".
Darbo metodai – mokslinės literatūros analizė, palyginimas, loginės išvados.
Darbo struktūra. Sudarytas iš šešių dalių. Pirmojoje dalyje pristatomas viešbutis "Jūratė", kurios veikla bus nagrinėjama šiame darbe, pateikiama jo SWOT analizė. Antrojoje aptariami kontrolės sistemos rūšys įmonėje, trečiojoje - valdymo proceso etapai bei procedūra, ketvirtojoje apibūdinami kontrolės valdymo lygių ypatumai, penktojoje – praktinėje dalyje pateikiama viešbučio "Jūratė" veiklos valdymo analizė kontrolės aspektu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai18 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis55.41 KB
AutoriusAivaras
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasPlačienė
Švietimo institucijaKlaipėdos verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kontroles valdymas imoneje viesbutis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2009-01-23 IP: 78.62.79.20
    Kristina sako

    Gan neblogas darbas..man pagelbejo laaaabai :)

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Plačienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą