Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės steigimo ir veiklos organizavimo projektas: kelionių organizatorius "Turistas"

Įmonės steigimo ir veiklos organizavimo projektas: kelionių organizatorius "Turistas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

"Kelionių organizatoriaus "Turistas" steigimo ir veiklos organizavimo projektas" Įvadas. Situacijos analizė. Situacijos analizė pasaulio bei Europos kontekste. Situacijos analizė Lietuvos bei Kauno miesto kontekste. Konkurencinė aplinka. Kelionių organizatoriaus "Turistas" vieta. Patalpos, jų įrengimas. Įmonės registravimas. Įmonės veiklų rūšys. Įmonės darbuotojai. Darbuotojų pareigos. Darbuotojų darbo užmokestis. Turizmo paslaugų rinkiniai ir jų kainų nustatymas. Kelionė į Austriją. Kelionė į Izraelį. Kelionė po Lietuvą. Rėmimas ir reklama. Finansinė dalis. Išvados. Priedas (1). Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Turizmas – viena iš greičiausiai augančių pasaulio verslo rinkų, kuri sparčiai pradėjo augti ir Lietuvoje. Per 15 metų išvykstamojo turizmo rinka smarkiai pasikeitė, beveik kasmet auga išvykstančių į kitas šalis. Todėl manau, kad šis darbas yra aktualus, nes atsiveria verslo niša, kurią vis dar galima užimti. Jei įmonė bus puikiai pasirengusi, tai gali mesti iššūkį kitoms, jau įsitvirtinusioms įmonėms šioje rinkos dalyje.
Vidutinių ir mažų įmonių steigimas, jų veiklos skatinimas – tai šalies ekonomikos stiprinimo bei stabilumo pagrindas. Reikėtų paminėti, kad vidutinės ir mažos įmonės yra vienos iš pagrindinių darbo vietų steigėjų.
Mano darbo tikslas: sukurti kelionių organizatoriaus steigimo ir veiklos organizavimo projekto planą.
Darbo uždaviniai:
• išanalizuoti būsimą konkurencinę aplinką;
• pateikti ir išnagrinėti statistiką susijusią su išvykstamo turizmo rinka;
• aprašyti įmonės veiklą ir siūlomus jos produktus;
• parengti kelionės paketus;
• apskaičiuoti finansines išlaidas.
Metodai: literatūros analizė, statistinių duomenų analizė.
Šis darbas nėra realus verslo planas, o tik jo analizavimas.
Norint efektyviai dirbti reikia gerai išanalizuoti kas vyksta pasirinktoje verslo srityje, tai yra ištirti statistikos duomenys, potencialius vartotojus bei konkurentus.
Pasaulyje turizmas yra viena iš vyraujančiu verslo šakų. Daugelyje pasaulio šalių turizmas yra pripažintas viena iš svarbiausių ūkio šakų. Remiantis Pasaulio turizmo organizacijos (WTO) analize, 83 proc. pasaulio šalių turizmas yra vienas iš penkių pajamas teikiančių sektorių ir 38 proc. pasaulio šalių pagrindinis užsienio valiutos šaltinis.
Pagrindinės turistų kelionės vietos yra Europa, kuri užima 57,8 proc. pasaulio tarptautinio atvykstamojo turizmo rinkos, bei Amerika – 18,5 proc. Viena iš sparčiausiai augančių pasaulio turizmo rinkų tebėra Rytų Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas, užimantis 16 proc. (www.ukmin.lt)
2005 m. pasaulio turizmo rinka išsiplėtė 5,5 proc. ir pasiekė rekordinį tarptautinių atvykimų skaičių - 808 mln., nepaisant rimtų neigiamų veiksnių, dariusių įtaką šiam sektoriui: teroristų išpuolių (Kaire, Londone, Nju Delyje ir kt.), stichinių nelaimių – cunamio pietryčių Azijoje, uraganų (Katrina, Rita ir kt.), augančių naftos produktų kainų ir paukščių gripo grėsmės. Turizmas Europoje auga stabiliausiai - maždaug po 4 proc. kasmet, palyginti su kitais pasaulio regionais, kur pastebimi dažni turistų srautų šuoliai ir nuopuoliai. Iš viso 2005 m. pasaulyje turistai išleido per 500 mlrd. eurų. (http://iz.euro.lt)
Turizmas apima ne vieną ekonomikos sektorių, o daug įvairių paslaugų ir profesijų, susijusių su daugeliu kitų ekonominės veiklos sričių. Turizmas paveikia, pavyzdžiui, transporto, statybų, mažmeninės prekybos sektorius, daugybę laisvalaikio prekių gamybos sektorių, taip pat su poilsinėmis, pažintinėmis ar verslo kelionėmis susijusių paslaugų sektorius. Taikant siauriausią turizmo apibrėžtį, apskaičiuota, kad Europos turizmo pramonėje sukuriama daugiau kaip 4 % Bendrijos BVP; apie 2 mln. įmonių dirba apytikriai 4% visos darbo jėgos (apytikriai 8 mln. darbo vietų). Atsižvelgus į sąsajas su kitais sektoriais, apskaičiuota, kad turizmas sudaro apytikriai 11 % BVP ir jame dirba apie 12 % dirbančiųjų (24 mln. Darbo vietų). (http://eur-lex.europa.eu) ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis604.95 KB
AutoriusG.
Viso autoriaus darbų14 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones steigimo ir veiklos organizavimo projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą