Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Informacinė įmonės veikla ir vystymasis

Informacinė įmonės veikla ir vystymasis

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Duomenys, informacija, informatika. Informaciniai procesai. Informacijos surinkimas. Informacijos kaupimas ir saugojimas. Informacijos apdorojimas. Informacijos skleidimas. Praktinė – tiriamoji dalis. Įmonės veiklos charakteristika. Išorinė aplinka. Vidinė aplinka. Įmonės informacinės sistemos tyrimas. Informacinio aprūpinimo organizavimas įmonėje. Įmonėje saugomi dokumentai. Informacijos srautai įmonėje. Išvados. Priedas (1): UAB "Lankava" strateginiai tikslai.

Ištrauka

Stichija ir laikas ne viską sunaikina. Daug kas išlieka mūsų mintyse. Kiekvieną dieną mes susiduriame su šiuolaikiniu pasauliu, kuriame yra daug naujovių, technikos stebuklų, bet ar visi susimąstome kas yra paprasčiausia informacija, kaip ji yra kaupimą bei saugoma.
Mano darbas susideda iš trijų dalių: teorinės ir praktinės tiriamosios. Pirmojoje aš bandysiu aprašyti, kas yra informacija, kokie yra informaciniai procesai. Antroje darbo dalyje aprašysiu vieną iš Lietuvos įmonių, jos veiklą bei struktūrą, vidinę ir išorinę aplinkas. Trečioje dalyje aprašau kokia informacija naudojasi mano nagrinėjama įmonė, kokie yra informacijos srautai.
1.1. TIKSLAS

1. Išsiaiškinti kokia yra UAB "Lankava" informacinė veikla ir vystymasis.

1.2. UŽDAVINIAI

1. Kokia yra įmonės veikla ir struktūra?
2. Prekių ir paslaugų nomenklatūra.
3. Vartotojai.
4. Konkurentai.
5. Informacinio aprūpinimo organizavimas įmonėje.
Stichija ir laikas ne viską sunaikina. Pavyzdžiui, mamutų liekanų iškasenos patvirtino spėjimą apie šiuos kadaise gyvenusius žvėris. Negyvosios gamtos būsena yra pasyvi, ji lėtai keičiasi dėl natūralių gamtos procesų. Pavyzdžiui, potvynis gali sunaikinti kapavietę, ugnikalnio išsiveržimas gali sukurti naują salą. Negyvosios gamtos vystymasis virsta informacija tik dėl žmogaus mąstymo, suvokimo pažinimo. Nagrinėdami mamutų gyvenimą, žmonės pasyvius gamtos faktus pavertė žiniomis, duomenimis apie mamutus. Tos žinios ir duomenys yra suvokiami tik žmonių, gamta pati savaime "istorijos nerašo".
Gyvoji gamta genetinę informaciją perduoda iš kartos į kartą. Dėl evoliucijos gyvi padarai keičiasi, prisitaiko prie pakitusių gyvenimo sąlygų, kartais išsigimsta. Tai pasyvus informacijos perdavimas. Daugelis gyvūnų išmoko savo vaikus susirasti maisto, apsisaugoti nuo priešų, t. y. ir aktyviai perduoda tam tikrą informaciją. Nepaisant to, tik žmogus moka sukaupti duomenis, apibendrinti žinias, sąmoningai ieškoti informacijos, tikslingai ją panaudoti. Kaip tik dėl to žmonija pasaulį keičia tūkstančius kartų sparčiau negu pati gamta ar gyvūnai.
Sąvokos duomenys, žinios, informacija dažnai vartojamos kaip sinonimai, bet jų prasmes galima šiek tiek atskirti.
Sakykime, kad duomenys yra objektyviai egzistuojantys faktai, dydžiai. Žinios yra žmogaus proto abstrakcija apie duomenis, jų prasmę, naudą ir sąryšius. Informacija yra duomenys ir žinios, kai jie kaupiami, perduodami, keičiami. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-06-07
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis35.84 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojaslekt. E. Griškėnienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Informacine imones veikla ir vystymasis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Alytaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • lekt. E. Griškėnienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą