Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: turizmo ir sporto klubas UAB "Guliverio kelionės"

Įmonės analizė: turizmo ir sporto klubas UAB "Guliverio kelionės"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Įvadas. Įmonės veikla. Įmonės charakteristika. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo analizė ir reikalavimų profiliai. Pareigybių/darbo vietų analizė. Reikalavimai pareigybę/darbo vietą užimančiam asmeniui. Darbo užmokesčio sistema. Darbo užmokesčio struktūra. Kintamas darbo užmokestis. Premijavimo rodikliai. Personalo parinkimo procedūros pasirinktoms pareigybėms/darbo vietoms sudarymas. Darbo vietos reklama. Paieškos šaltinių parinkimas. Reikalaujamų dokumentų sąrašas. Atrankos vykdymas. Išvados.

Ištrauka

Mano pasirinktos įmonės veikla – turizmo ir sporto klubas. Tai bus turizmo ir tristams teikiamų paslaugų (sporto, baseino, masažo paslaugas) teikianti įmonė. Nors Lietuvoje yra labai daug firmų užsiimančių šiuo verslu, bet vartotojų poreikis taip pat labai platus, kadangi norinčių keliauti, sportuoti ir palaikyti gerą fizinę formą vis daugėja, todėl ir mūsų įmonė nusprendė teikti šias paslaugas.
Kadangi šiais laikais žmonės turi mažai laiko atsipalaiduoti, nebent po darbo, tai mūsų įmonė suteiks jiems galimybę saugiai ir komfortiškai keliatič pasportuoti, o mėgstantiems dažniau pasportuoti, siūlome abonementus ir įvairias nuolaidas. Didesnę mūsų įmonės klientų dalį turėtų sudaryti Kaune ir Kauno rajone gyvenantys žmonės. Nors manome, kad atsiras klientų iš kitų miestų ir rajonų. Įmonę pavadinome UAB "Guliverio kelionės".
Šiame darbe pasirinksime 10 pareigybių/darbo vietų ir atliksime jų analizę. Taip pat sukursime darbo užmokesčio sistemą ir sudarysime personalo parinkimo procedūrą.
Teisingas personalo vertinimas ir gerų darbo sąlygų sudarymas yra labai svarbus sėkmingai įmonės veiklai. Taip pat darbuotojai turi žinoti ko iš jų yra reikalaujama ir tikimasi.
Aukščiausiu valdymo organu UAB "Guliverio kelionės" yra visuotinis akcininkų susirinkimas. Susirinkimas šaukiamas reguliariai, kas vieneri ūkiniai metai arba ypatingais atvejais. Akcininkų susirinkimas renka įmonės direktorių. Jis vadovauja įmonės administracijai, sudaro sandėrius, atstovauja įmonę bankuose, teismuose, valdžios insitucijose ir kitose organizacijose, sudaro naujas darbo sutartis, pasirašo dokumentus ir ataskaitas, tvirtina darbo taisykles, tvirtina pareigybines instrukcijas, nustato darbuotojų darbo užmokestį, tvirtina materialinių ir energetinių išteklių sąnaudų normas ir kitus normatyvus, organizuoja susirinkimus, pasitarimus, atsiskaitos už administracijos veiklą visuotiniam akcininkų susirinkimui, bei vykdo kitus veiksmus.
Mūsų įmonė neseniai įkurta ir joje įdiegtos naujos technologijos. Darbuotojai taip pat atviri naujovėms, siekiantys tobulėti, gerai išmanantys darbą su įdiegtomis naujovėmis. Darbuotojai skatinami domėtis naujais inovaciniais sprendimais ir siūlyti juos įmonės direktoriui.
Bendrovės veiklos tikslas – pelno siekimas, bendrovės ir akcininkų turto didinimas. Taip pat įmonė siekia kelti bendrovės prestižą, gaminių konkurentiškumą, tobulinti bendrovės veiklą, orientuoti bendrovę į vartotoją bei stiprinti bendrovės pozicijas šalies rinkoje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-07-11
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis258.84 KB
AutoriusGintare
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasIvaškienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize turizmo ir sporto klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 39 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Ivaškienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą