Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Praktikos ataskaita: chemijos produktų gamyba UAB "Koslita"

Praktikos ataskaita: chemijos produktų gamyba UAB "Koslita"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įmonės charakteristika. Įmonės vidinė aplinka. Personalas. Vartotojai. Tiekėjai. Konkurentai. Įmonės išorinė aplinka. Ekonominė aplinka. Gamtinė – technologinė aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Įmonės veiklos tikslai. Tikslų schema. Kokybės standartai. Kokybės kontrolė. Įmonės gamybinė – organizacinė valdymo struktūra. Bendrieji apskaitos principai. Verslininko savybės. Vadovo gebėjimai. Išvados.

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Koslita" viena didžiausių buitinės chemijos produktų gamintoja Lietuvoje, įkurta 1991 m. Dzūkijoje, Alytuje. Įmonėje dirba 107 darbuotojai, šiuo metu UAB "Koslita" turi apie 2800 klientų. 2006 metais apyvarta siekė 10 mln. Litų.

Pagrindinis bendrovės principas - efektyvūs, kokybiški, puikaus dizaino, būtini mūsų buičiai, šalies ūkiui bei pramonei buitinės chemijos produktai, kurių dauguma pagaminti iš augalinės kilmės ekologiškų žaliavų su veiksmingais, natūraliais priedais, vaistažolėmis, vitaminais. Neatsitiktinai produktų receptūroms naudojame naujausius mokslo laimėjimus, žymiausių Europos konsultacinių tarnybų ir žaliavų gamintojų rekomendacijas. Gaminių receptūros - tai įmonės specialistų chemikų bei konsultacijas teikiančių ekspertų bendro ilgamečio triūso rezultatas. Gamyboje naudojamos žaliavos perkamos tik iš patikimų ir žinomų Europos kompanijų. Žaliavos kokybiškos, detaliai ištirtos, jų pagrindą sudaro gamtiniai kokoso, sojos bei kitų augalų aliejai. Šiandien bendrovė pirkėjams siūlo plačią gamą plaukų šampūnų, įvairių rūšių bei kvapų indų ploviklius, koncentruotus bei dezinfekuojančius paviršių valiklius, audinių baliklius, batų tepalus ir automobilių valymo preparatus. Firmos "Koslita" gaminiai gerai įvertinti įvairiose parodose, daugelį kartų apdovanoti diplomais bei medaliais.

Įmonė siūlo: kūno ir plaukų priežiūros, plovimo, valymo dezinfekcijos priemonės buičiai bei pramonei. Šiandien bendrovė pirkėjams siūlo plačią gamą plaukų šampūnų, įvairių rūšių bei kvapų indų ploviklius, koncentruotus bei dezinfekuojančius paviršių valiklius, audinių baliklius, batų tepalus ir automobilių valymo preparatus.

UAB "Koslita" yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė, turinti juridinio asmens teises, įstatinis (nuosavas) kapitalas yra padalytas į dalis – akcijas civilinės. Fiziniai ir juridiniai asmenys, įsigiję bendrovės akcijų, tampa jos akcininkais. Bendrovės akcininkai yra jos kolektyviniai savininkai. Akcininkai neatsako savo turtu už bendrovės prievoles prieš kreditorius. Šių įmonių steigimą, veiklą bei likvidumą reglamentuoja Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas. Bendrovė yra įmonė, kurios įstatinis kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis. Bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo, tai reiškia, kad įmonės savininkai (akcininkai) įmonės bankroto atveju atsako ne visu savo turtu, o tik įnešta savo turto dalimi į. Uždarosios bendrovės akcininkų skaičius ribojamas (minimalus steigėjų skaičius yra 2 asmenys – akcininkai), taip pat ribojamas viešas jos akcijų platinimas bei jų pardavimas biržoje. Pavyzdžiui, uždaros akcinės bendrovės steigėjai gali pasiūlyti įsigyti bendrovės akcijų savo pažįstamiems, draugams ir t.t. neskelbdami apie akcijų pardavimą per masinės informacijos priemones.

UAB "Koslita" pasirinko tokį įmonės tipą, nes jis turi šiuos privalumus:

Galimybė koncentruoti didelį kapitalą, sujungiant smulkius individualius kapitalus ir įsteigiant stambią kompaniją.
Sudaromos sąlygos verslininkams, neturintiems pakankamų nuosavų lėšų, panaudoti kapitalą tų žmonių, kurie nesugeba pelningai investuoti jo į savo verslą.
Ribota akcininkų turtinė atsakomybe.
Galimybė laisvai keistis bendrasavininkams.
Akcininkų nuosavybės atskyrimas nuo tiesioginio AB valdymo.
Profesionalus valdymas.
Neribotas funkcionavimo laikas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis88.2 KB
AutoriusJustina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita chemijos produktu gamybos imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą