Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės analizė: švietuvų gamyba ir pakavimas UAB "Artilux Baltija"

Įmonės analizė: švietuvų gamyba ir pakavimas UAB "Artilux Baltija"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. UAB "Artilux Baltija". Įmonės teisinės formos apibūdinimas. Veiklos sritys. Ekonominė charakteristika. Finansinė būklė. Techninė charakteristika. Išorinė ir vidinė aplinka. Įmonės valdymo struktūra, personalas. Prekių asortimentas ir jų kokybė. Darbo apmokėjimo sistema. Įmonės finansiniai rodikliai. Įmonės pelningumo rodikliai. Įmonės ilgalaikio mokumo rodikliai. Įmonės finansinio stabilumo rodikliai. Išvados.

Ištrauka

Kompanija buvo įkurta 1981 metais Anderstrope, Smalando provincijoje. Tai buvo ta vieta, kurioje kompanija veikė visą laiką. Įkūrėjas, Goran Hurting, kurį laiką rūpinosi verslu vienas pats. Goran ir dabar yra pagrindinis kompanijos akcininkas, kurio darbas pagrinde yra susijęs su valdybos direktoriumi. Goran keliavo po pramoninius rajonus aplankant savo subrangovus, kartais būnant apsisiautęs, o kartais kaip montuotojas dideliame vilkike. Susitikimai suteikė galimybę pasiekti efektyvesnių sprendimų, racionalesnių ir pigesnių pateikimo kaštų. Kompanija visada buvo sutelkusi dėmesį į naujų produktų vystymąsi. Gaminiai turi būti sukurti taip kad pasiektų maksimalų produktyvumą išdirbyje ir logistikoje. Jeigu jūs planuojate pardavimus ar kompaniją, vertėtų iš pradžių informuoti Artilux AB prieš imantis veiksmų: jie padės pristatyti rinkai tinkamą gaminį tinkamoje pakuotėje.
1986 metais išaugus kompanijai prireikė patalpos, kad įmonė galėtų plėstis, todėl buvo išnuomotas pramoninis pastatas Anderstrope (Švedijoje) vieno labiausiai besivystančio ir klestinčio pramoninio regiono centre. Tai suteikia jiems galimybe pasiūlyti labai lanksčius gamybos ir planavimo procesus. Artilux AB įkūrė savo nuosavą skyrių montuotojo skirstymo darbams.
1988 metais kompanija toliau augo ir plėtėsi ir 1989 metais gavo patentą veiklai. 1989 m. Artilux AB pardavė pirmąjį šviestuvą, skirtą apšviesti paveikslą, be to, tais pačiais metais bankrutavus Antonson įmonei, Artilux AB tapo lyderiaujančia įmone paveikslinių šviestuvų gamyboje.
UAB "Artilux Baltija" yra naujai įkurta buitinių šviestuvų gamybos įmonė Lietuvoje. Tai bendra Lietuvos-Švedijos įmonė, Jos akcinis kapitalas padalintas – 50% kapitalo priklauso Artilux AB Švedija ir 50 % AB "Neaustinių medžiagu fabrikas". Bendrasavininkė Švedijos įmonė Artilux AB kuria ir diegia gaminius. Įmonė buvo įregistruota 2002m. rudenį bendradarbiaujant su didžiausiu klientu IKEA. Jų tikslas yra sukurti tvirtą rinkos poziciją sutinkant Azijos importą, bei smulkius prekiautojus, kurie perka iš Azijos ir didmeninės prekybos atstovus, kurie patys išvystė gaminius.O AB "Neaustinių medžiagų fabrikas" nuomoja patalpas, laiduoja už banko paskolas, teikia visakeriopas paslaugas.
Gamybos kompanija pasirašė kontraktą su dviem Lietuvos kompanijomis tai UAB "Artilux Baltija" ir AB "Neaustinių Medžiagų Fabriku". Nuo gyvavimo pradžios dabar UAB "Artilux Baltija" dirba virš 50 darbuotojų. Siekiama sukurti didesnį tinklą UAB "Artilux Baltija" pagalba. "Mums yra labai svarbu garantuoti tokią pačią aukštą gaminių kokybę Lietuvoje, kokią mes garantuojame Švedijoje. Mes reikalaujame gaminių aukštos kokybės ir faktas yra tas, kad visi produktai yra patvirtinti Švediškos elektros autoritetų, kuri gali būti viena iš priežasčių, kodėl klientas nori bendradarbiauti su mumis" – sako Eva Sodermark, kokybės kontrolierė.
AB Artilux yra šviestuvų gamintoja su savo ofiso galva ir kilme Anderstrope Šiaurės Švedijoje ir gamybos vienetu Šiauliuose, Lietuva su savo pakankamai ribotu produktų gamybos apimtimi.
"Mes tobuliname ir parduodame gaminius Švedijoje. Šie du procesai dažniausiai veikia ranka į ranką. Mūsų sugebėjimas pagaminti ekonomiškai produktyvų, sumanaus dizaino tinkamo supakavimo gaminius gali padėti klientams realizuoti idėjas ir pakeisti jų sumanymą į tinkamą gaminį" – teigia Torbjornas.
Įmonės misija – sudaryti įmonės darbuotojams patogias darbo sąlygas, klientus aprūpinant įvairiais šviestuvų gaminiais, maksimaliai užtikrinant prekių kokybę, prieinamumą ir kainą.
Šio darbo tikslas – apibūdinti įmonės rūšį išskiriant šios rūšies privalumus ir trūkumus, įmonės veiklos pobūdį, valdymo struktūrą, prekių asortimentą. Apibūdinus įmonę išanalizuoti pagrindinius finansinius rodiklius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis52.36 KB
AutoriusSandra
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasŽičkienė
Švietimo institucijaŠiaurės Lietuvos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones analize svietuvu gamyba ir pakavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Šiaurės Lietuvos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Žičkienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą