Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės veiklos organizavimas: UAB "Palink" prekybos centras IKI

Įmonės veiklos organizavimas: UAB "Palink" prekybos centras IKI

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Praktikos ataskaita. Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. IKI pradžia. IKI plėtra. IKI šiandien. Uždavinių nagrinėjimas. Prekių judėjimo valdymas. Prekių judėjimo valdymo sistema. Kas yra intranetas? Intraneto galimybės. Intraneto nauda. Išvados.

Ištrauka

Prekybos įmonės rūšies, jos tipo pasirinkimas priklauso prie svarbiausių prekybininko sprendimų. Jį lemia daug objektyvių ir subjektyvių veiksnių: steigėjo dalykinė kvalifikacija, jo asmeninės savybės, numatomas veiklos rajonas ir konkreti įmonės vieta, vartotojų (pirkėjų), į kuriuos orientuojamasi, segmentas, turimo kapitalo dydis ir kt.
Bet kurioje ekonomiškai išsivysčiusioje šalyje pasitaikančius prekybos įmonių tipus galima sujungti į tokias grupes:
1) Mišrių prekių parduotuvės,
2) Specializuotos parduotuvės,
3) Universalinės parduotuvės ir prekybos namai,
4) Supermarketai ir kitos savitarnos principu dirbančios didelės parduotuvės,
5) Pigesnių prekių parduotuvės,
6) Siunčiamosios prekybos įmonės,
7) Kilnojamosios prekybos įmonės,
8) Filialinės įmonės.
Įmonė, kurioje aš atlikau praktiką yra UAB "PALINK" IKI – 457. Šią parduotuvę galima priskirti prie mišrių prekių parduotuvės, nes šioje parduotuvėje galima rasti visko: pieno produktų, šaldytų gaminių, namų komforto prekes ir t.t.
IKI prekybos tinklas - nuolat auganti bei siekianti turėti profesionalius darbuotojus bendrovė. Savo darbuotojus jie skatina mokytis ir tobulėti, suteikdami jiems karjeros perspektyvas. Karjerą mūsų bendrovėje gali pradėti ne tik patyrę, tačiau ir ką tik pabaigę mokslus ar dar besimokantys žmonės. Jie turi puikias galimybes tobulėti, gilinti savo teorines žinias ir pritaikyti jas praktikoje.

Šiandien, prabėgus 15-ai metų nuo parduotuvių tinklo IKI įkūrimo, net sunku patikėti, kad 1991-aisiais, kai trys broliai – George’as, Oliveris ir Nicolas Ortizai iš Belgijos – atvyko į Lietuvą, čia dar nebuvo nė vienos šiuolaikiškos savitarnos parduotuvės. Ir ne tik.
Šalyje vyko didžiulės permainos: buvo steigiamos valstybės institucijos, plėtojosi nauja ekonominė sistema, žmonės kūrė ir po truputėlį pratinosi prie naujo gyvenimo būdo.
Pirmąją naujovišką maisto prekių parduotuvę trys broliai iš Belgijos atidarė 1992 m. Vokiečių g. 6, Vilniuje. Tuomet pirkėjus čia stebino viskas: ir prekių įvairovė, ir pardavėjų paslaugumas. Kai 1993 m. Vilniuje Antakalnio mikrorajone buvo atidaryta pirmoji Lietuvoje šiuolaikiška savitarnos parduotuvė ir ji iškart sulaukė ypatingai didelio pirkėjų dėmesio, tapo visiškai aišku, kad Lietuvoje įsitvirtina naujas, kokybiškas, pagarbus ir draugiškas pirkėjų aptarnavimo modelis.
Štai šios pirmosios parduotuvės pradeda parduotuvių tinklo, pavadinto skambiu lietuvišku žodeliu "iki", istoriją. "Iki" reiškia džiaugsmingą atsisveikinimą trumpam laikui. "Iki greito pasimatymo", "iki susitikimo", "iki kito karto" sakome tada, kai žinome, kad netrukus vėl susitiksime. "Iki!", – sako parduotuvių tinklas IKI savo pirkėjams, kviesdamas juos vėl sugrįžti ir visuomet žinoti, kad jie čia laukiami ir mylimi. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis24.72 KB
Autoriusaniuta20
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasV. Šiaulienė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktika parduotuveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą