Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės praktikos ataskaita: baldų gamyba UAB "Kristensen & Kristensen"

Įmonės praktikos ataskaita: baldų gamyba UAB "Kristensen & Kristensen"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadinė dalis. UAB "Kristensen & Kristensen" aprašymas. Rinkos situacija. Ekonominė dalis. Tikslų sistema. Išlaidų struktūra. Gamybos ar paslaugų teikimas įmonėje. Vadybos dalis. Organizacijos valdymo schema. Organizacinės struktūros tipas. Horizontalus ir vertikalus darbų paskirstymas. Įmonės valdymo strategija. Planavimo procesas įmonėje. Personalo (darbuotojų) organizavimo analizė. Darbuotojų sudėties analizė. Darbuotojų kaita per tris paskutinius metus ir jų priežastys. Darbuotojų paieškos ir atrankos organizavimas įmonėje. Darbuotojų atestavimo organizavimas. Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Vadovavimo darbuotojams analizė. Įmonės kultūros apibūdinimas. Vadovaujančių darbuotojų skaičius, jų dalis bendrame įmonės darbuotojų skaičiuje. Darbuotojų skatinimo sistema. Dominuojantys vadovavimo stiliai, vadovų ir kitų darbuotojų tarpusavio santykiai. Susirinkimų ir pasitarimų periodiškumas ir darbuotojų atsiliepimai apie jų naudingumą. Kokybės laidavimo sistema įmonėje. Marketingo dalis. Marketingo vieta įmonėje, skyriaus atliekamos funkcijos. Tiriamoji veikla įmonėje. Tyrimo objektai ir rezultatai. Įmonės rinkos segmentas. Prekės ir paslaugos. Prekių asortimento gylis ir plotis. Asortimento pokyčiai. Gyvavimo ciklas. Prekių kainų politika. Kainų nustatymo metodai. Nuolaidos. Prekių paskirstymo kanalai, pardavimų vietos. Tarpininkai. Komunikacijos procesas įmonėje. Pardavimų rėmimas. Taikomos priemonės ir metodai, jų efektyvumas. Reklaminių kampanijų organizavimas. Tiesioginio marketingo priemonių naudojimas įmonėje. Marketingo plėtros perspektyvos įmonėje. Apskaitos dalis. Įmonės apskaita. Apskaita įmonės sandėliuose. Finansinių ir ekonominių rodiklių analizė. Įmonės mokami mokesčiai. Išvados ir pasiūlymai. Įmonės vadovo vertinimas. Savo praktinės veiklos vertinimas. Priedai (1). Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Vasaros metu praktiką atlikau Danijos įmonės "KRISTENSEN & KRISTENSEN" filiale Tauragės mieste. Šią įmonę pasirinkau todėl, kad siekdama įgyti žinių įvairiose srityse, buvo įdomu sužinoti, kokia darbo specifika yra baldų gamybos srityje, kurioje specializuojasi būtent ši įmonė. Kiekvienais metais renkuosi vis kitos srities įmonę, kad galėčiau susipažinti su įvairaus vadybinio ir administracinio darbo specifika ir ateityje būtų lengviau apsispręsti, kurioje vadybinio darbo srityje darbas yra perspektyviausias bei įdomiausias.
"KRISTENSEN & KRISTENSEN" pasirinkau ne tik dėl to, kad tai yra nauja ir nepažinta darbinė sritis, tačiau ši įmonė yra glaudžiai susieta su Danija. Svarbu buvo susipažinti, kuo skiriasi Lietuvos ir užsienio įmonės.
Pagrindinis praktikos tikslas – susipažinti su įmone, stebėti ir suprasti darbo organizavimo procesą įmonėje.
Pagrindinis darbo tikslas – atskleisti UAB "KRISTENSEN & KRISTENSEN" verslo organizavimo ypatumus.
Uždaviniai:
• pristatyti "KRISTENSEN & KRISTENSEN" veiklos pobūdį bei egzistavimo ypatumus Lietuvoje;
• supažindinti su ekonominiais "KRISTENSEN & KRISTENSEN" veiklos ypatumais;
• apžvelgti įmonės vadybinio darbo specifiką;
• paanalizuoti "KRISTENSEN & KRISTENSEN" marketinginio darbo ypatumus;
• atskleisti įmonės apskaitos specifiką.
Darbo metodai:

• bendravimas su įmonės prekybos skyriaus darbuotojais, dirbančiais Danijoje.
• stebėjimas;
• prekės analizė;
• mokslinės literatūros analizė.

UAB "KRISTENSEN & KRISTENSEN", įkurta ir įregistruota 2003 sausio mėnesį, veikia vadovaudamasi LR uždarųjų akcinių bendrovių ir kitais įstatymais, bei Vyriausybės norminiais aktais, reguliuojančiais įmonės veiklą, savo įstatais. Įmonė turi pavadinimą, savo apvalų antspaudą su pavadinimu, sąskaitas bankuose, firminį blanką (I priedas), prekinį logotipą (ženklą) bei kitus įmonei reikalingus rekvizitus.
Įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklės reglamentuoja struktūrinių padalinių bendrą darbo tvarką. Darbuotojo pareigas reglamentuoja darbo sutartis, saugos darbe instrukcijos bei įmonės vidaus taisyklės. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis154.86 KB
Autoriusgeras dėdė
Viso autoriaus darbų90 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita baldu gamybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą