Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės darbo organizavimo analizė: turizmo įmonė UAB "7 mylios"

Įmonės darbo organizavimo analizė: turizmo įmonė UAB "7 mylios"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. UAB "7 mylios" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Įmonės valdymo funkcijos. Planavimas. Planavimo esmė ir principai. Organizacijos planų hierarchija. Planavimo proceso valdymas. Planavimo barjerai. Organizavimas. Organizacijos struktūros samprata ir valdymo lygiai. Organizavimo tikslai ir objektas. Organizavimo dalys. Darbo pasidalijimas. Struktūrinių grandžių formavimas. Hierarchija. Vadovavimas. Valdymo subjektas ir objektas. Valdymo metodai. Kontrolė. Efektyvios kontrolės prielaidos ir kriterijai. Kontrolės sistema įmonėje. Reguliavimas – baigiamasis kontrolės etapas. Įmonės "7 mylios" veiklos analizė. Įmonės valdymas. Darbo santykiai. Konkurencija. Įmonės ryšiai su išorine aplinka. Įmonės teisinė aplinka. Įmonės ekonominė ir socialinė aplinka. Išvados. Žodynas.

Ištrauka

Kursinio darbo tikslas yra susipažinti su įmonės veikla, jos pobūdžiu, bei pritaikyti Klaipėdos verslo ir tecnologijų kolegijoje įgytas teorines žinias.
Pasirinkta UAB "7 mylios"– neseniai atsidariusi bendrovė, kurios pagrindinė veikla yra Kelionių agentūros darbo organizavimas ir jo veiklos koordinavimas. Kelionių – agentūra tik pradėjusi veiklą pasižymi ypatingai gera teikiamų paslaugų kokybe ir puikiu aptarnavimu, todėl nors ir esant gana didelei konkurencijai lankytojų skaičius auga ir agentūra sėkmingai plečia veiklą.
Šiame darbe aprašomi pagrindiniai praktinio (finansinio) darbo principai UAB "7 mylios". Čia nepateikiama tiksli finansinė informacija, o parodomas tik pats įmonės veikimo principas.
Nagrinėjant valdymo darbo turinį vadybos literatūroje nuolat vartojama valdymo arba vadybos funkcijos sąvoka. Nuo XIX šimtmečio pabaigos priimta valdymą apibrėžti pagal keturias konkrečias vadovo atliekamas funkcijas: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Todėl galime sakyti, kad valdymas – tai organizacijos narių pastangų planavimo, organizavimo, vadovavimo ir kontrolės procesas bei visų kitų organizacijos išteklių panaudojimas siekiant organizacijos užsibrėžtų tikslų (James A.F. Stoner, 2001, p.10).
Planavimas. Planas yra sprendimo įgyvendinimo projektas. Jame išdėstoma, kokius veiksmus ir kada reikia atlikti, o taip pat, kas juos atliks ir kokiais resursais naudosis, realizuojant sprendimą.
Organizavimas – tai plano įgyvendinimo organizacinės sistemos (žmonių, dalyvaujančių plano realizavime pareigų, darbų ir tarpusavio ryšių) sudarymas.
Vadovavimą plačiąja prasme būtina suprasti kaip sprendimų priėmimą ir jų įgyvendinimo organizavimą. Vadovavimas vyksta atliekant poveikį vienam ar kitam vykdytojui taip, kad šis pakeistų savo veiklą ir priderintų ją prie plane numatytos eigos. (Zakarevičius p. 1998, p. 124-133).
Pagrindinis šio darbo tikslas – išanalizuoti valdymo funkcijų sampratą ir struktūrą turizmo įmonėje
Uždaviniai:
1. Susipažinti su valdymo funkcijų atsiradimo istorija.
2. Apibūdinti planavimo esmę.
3. Išanalizuoti organizavimą ir jo struktūrą.
4. Išanalizuoti vadovavimo svarbą organizacijoje.
5. Išanalizuoti kontrolės ypatumus.

Darbo metodai – mokslinės-teorinės literatūros apžvalga ir analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-02-10
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai7 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis58.33 KB
Autoriustureklai
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasDocienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones darbo organizavimo analize turizmo imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Docienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą