Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Profesinės praktikos ataskaita: kanceliarinių prekių ir kompiuterių prekyba IĮ "Edvonis"

Profesinės praktikos ataskaita: kanceliarinių prekių ir kompiuterių prekyba IĮ "Edvonis"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

D. Šimkaus individualios įmonės pagrindinė veikla prekyba pramoninėmis prekėmis, kopijavimo laminavimo paslaugos. Įvadinė dalis. Įmonės veiklos pobūdis. Veiklos prioritetai. Valdymas. UAB "Edvonis" priklausantys padaliniai. Valdymo struktūra. Vadovo valdymo stilius. Darbo organizavimas. Pardavėjo pareiginės instrukcijos. Marketingas. Marketingas UAB "Edvonis". Apskaita. UAB "Edvonis" apskaita. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Verslas – tai veikla, kuria užsidirbama pragyvenimui gaminant prekes ar teikiant paslaugas, reikalingas kitiems visuomenės nariams.

D. Šimkaus individuali įmonė "Edvonis" įregistruota 1993m. balandžio 30dieną Šilalės rajono savivaldybėje. Pagrindinė veikla mažmeninė, didmeninė prekyba pramoninėmis prekėmis, agrotechnika ir kopijavimo laminavimo paslaugos. 1996m. buvo nutarta plėsti prekybinę veiklą kituose rajonuose ir tada buvo įregistruotas filialas Tauragės mieste.
Pagal panaudos sutartį buvo nuomojamos dvi parduotuvės:
Basanavičiaus 6, Šilalė
J. Tumo – Vaižganto 124, Tauragė
Geografinė padėtis parduotuvėms yra palanki.
Įmonė pilnai priklausė savininkui Donatui Šimkui ir yra jo valdoma. Įmonėje dirbo 9 darbuotojai, iš jų 2 administracijoje ir 7 gamyboje.
Prieš pora metų, tai yra 2003 metais D. Šimkaus individuali įmonė "Edvonis" tapo UAB "Edvonis". Dabar UAB "Edvonis" filialai yra įkurti netik Tauragėje ir Šilalėje, bet ir Gargžduose, Jurbarke ,ir Klaipėdoje.
Dabar bendras bendrovės naudojamas plotas yra 1700m2 . 2005/2006m. planuojama išplėsti iki 2700 m2
Transporto priemonių skaičius – 10
Bendrovėje dirba 50 darbuotojų
Įsteigtos 6 parduotuvės.
Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą įmonė turėjo pakeisti pavadinimą ir ji dabar vadinasi – UAB "Edvonis. Eurobiuras".

Įmonei įsikūrus įmonės veikla buvo: didmeninė, mažmeninė ir komiso prekybą, kompiuteriai ir su jais susijusi veikla, fasavimo ir pakavimo veikla. Įmonė prekiavo kanceliarinėmis prekėmis, ofiso technika ir užsiiminėjo jų remontu
Šiuo metu įmonė klientams pateikia pilną kanceliarinių prekių asortimentą, siūlo viską, kas reikalinga darbui biure, pradedant rašikliais, popieriumi ir baigiant kompiuteriais, baldais, buitinėmis ir maisto prekėmis. Tačiau be šios veiklos dar yra vystoma įvairių paslaugų tiekimas klientams. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis25.91 KB
Autoriusaudrycka
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą