Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Specialybės įgūdžių praktikos ataskaita: automobilių dalių prekybos IĮ "Sinkeris"

Specialybės įgūdžių praktikos ataskaita: automobilių dalių prekybos IĮ "Sinkeris"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Įmonės įkūrimas ir jos veiklos pristatymas. Įmonės veiklos organizavimas. Įmonės vadyba. Rinkos tyrimai ir reklama. Kokybės vadyba. Materialinių išteklių srautų judėjimo organizavimas. Apskaitos organizavimas įmonėje. Informacija. Ekonominiai ištekliai ir jų panaudojimo efektyvumas. Išorinė ir vidinė įmonės aplinka. Verslo plėtra. Išvados. Priedai (5).

Ištrauka

Mažmeninės prekybos objekto teritorinis funkcionavimas pasireiškia tam tikro sąveikos lauko aplink ją susidarymu. Šis laukas ir vadinamas prekybinės traukos zona. Praktiškai tai yra atitinkamas pirkėjų kontingentas, kurį tas objektas aptarnauja, parduoda jiems prekes bei teikia įvairias paslaugas. Šio prekybos įmonės veiklos lanko dydis bei ypatumai daug priklauso nuo prekybinio aptarnavimo, jo kokybės, prekių kainų.
Sparčiai, nors ir su dideliais trūkumais bei priimtų įstatymų ir kitų norminių aktų pažeidimais vyko valstybinės prekybos privatizavimas, kurio metu buvo išbalansuota rinka ir kilo didžiulė infliacija .Be to, valstybinio turto "išdalinimas" visiems Lietuvos piliečiams po lygiai nesužadino žmonėms iniciatyvos ir nesustiprino "savininko" poveikio veiklos efektyvumui. Taip pat vėlesnis valstybinio turto išpardavimas akcijomis nepadėjo įmonėms apsirūpinti piniginiais aktyvais, kurie jiems buvo labai reikalingi ūkinei veiklai. O aukcione pinigais išsipirkę įmonę, parduotuvę ar kitą privatizuojamą objektą, naujieji savininkai jau nebeturėjo už ką pirkti žaliavų, prekių, reikalingų jų ūkinei veiklai. Taigi naujiesiems savininkams trūko ne žaliavų ar prekių, o pinigų joms įsigyti.
Mažmeninės prekybos įmonė veikia tam tikroje teisinėje ir politinėje aplinkoje. Įstatymai reguliuojantys prekybą, laisvą konkurenciją, monopolinę veiklą, kainas, reklamą, bankrotą, kontraktų sudarymą ir vykdymą tiek šalyje, tiek ir už jos ribų, vyriausybės muitų, kvotų, licencijų, kainų, smulkaus verslo ir prekybos, investicijų politika turi tiesioginį poveikį mažmeninės prekybos vystymuisi. Taip pat Vyriausybė nustato taisykles dėl prekybos įmonių koncentravimo, specializavimo tendencijų. Įstatymų ar taisyklių nepaisymas gali atvesti įmonę prie žlugimo. Valdžios ir valdymo institucijos savo teisės aktais sudaryti palankesnes sąlygas, skatinti investicijas arba drausti, riboti tam tikrą veiklą.
Turiu atkreipti dėmesį, kad informacija buvo teikiama nenoriai, todėl šiek tiek nukentėjo ataskaitos rašymas.
Pateikiami priede, kai kurie naudojami dokumentai, pageidaujant jie liko neužpildyti, jie pateikiami kaip pavyzdžiai, nurodant kokiais dokumentais naudojasi įmonė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-02-28
DalykasĮmonių aprašymų praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis36 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis73.98 KB
AutoriusAudrius
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasNijolė Gevilienė
Švietimo institucijaMarijampolės kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Specialybes igudziu praktikos ataskaita automobiliu daliu prekybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 36 puslapiai 
  • Marijampolės kolegija / 4 Klasė/kursas
  • Nijolė Gevilienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą