Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Verslo aplinkos analizė: viešbutis "Vecekrug"

Verslo aplinkos analizė: viešbutis "Vecekrug"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Viešbučio charakteristika. Įmonės dislokacija. Įmonės įkūrimo, aplinkos apibūdinimas. Įmonės kūrimo istorija. Įmonės interjeras ir eksterjeras. "Vecekrug" aplinkos analizė. Vidinės aplinkos analizė. Viešbučio valdymas ir struktūra. Viešbučio konkurentai. "Vecekrug" teikiamų paslaugų tarpininkai. Įmonės klientai. Įmonės rinkodara. Įmonės teikiamos paslaugos. Paslaugos / produkto kaina. Paslaugos / produkto pristatymas. Paslaugos / produkto rėmimas. Išorinės aplinkos analizė (PEST analizė). Politiniai veiksniai. Ekonominiai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Technologiniai veiksniai. SSGG analizė. "Vecekrug" viešbučio plėtros ar veiklų vystymo galimybių analizė. Išvados. Priedas (nuotraukos).

Ištrauka

Pirmieji viešbučiai atairado daugiau kaip prieš tūkstantį metų iki Kristaus gimimo – Egipte, Graikijoje, Romoje ir Rytų kraštuose. Šalia didžiųjų kelių kūrėsi specialūs punktai arba stotys. Čia apsistodavo vežėjai, kurjeriai, valstybės tarnautojai. Didžiuliai karavanai su prekėmis keliavo Artimųjų Rytų, Vidurinės Azijos, Užkaukazės keliais. Tuose keliuose ir kūrėsi ,,pastovio kiemai", ,,channos", ,,karavan sarajai". Tai dabartinių viešbučių pirmtakai.
XVII a. įvyko lemtingas lūžis: žodžiu ,,hotel", reiškusiu aristokrato privačią miesto rezidenciją, imta vadinti humus ar pastatus, skirtus apsistoti visiems keliauninkams, turintiems pakankamai pinigų. Prasidėjo viešbučių statyba, labiausiai suklestėjusi XIX a. ir XX a. pradžioje.
Ispanijoje, Grenadoje iki šiol išsilaikė ,,karavan sarajus", aplink kurio vidinį kiemą trimis aukštais buvo svečių kambariai. Panašių ,,karavan sarajų" randama ir Stambule. Net po Antrojo pasaulinio karo Rusijoje buvo veikiančių ,,pastovio kiemų" Sibiro trakte, ypač Omsko – Krasnojarsko ruože. (4; 8,9)
Taigi nuo pirmųjų viešbučių ir prasidėjo jų klestėjimas, prisitaikymas prie žmonių. Taip laikui einant viešbučiai vis tobulėjo, kurdami naujaus interjerus ir taip puošdami viešbučius, tobulindami svečių aptarnavimo sistemas, taip sukurdami naujas technologijas, sistemas ir programas. Ir galiausiai dabar galime džiaugtis, kad viešbučiai ištobulėjo, gali pasiūlyti ne tik apgyvendinimo paslaugas, bet ir pramogas.
Mano tiriamas viešbutis ,,Vecekrug" turi keturių žvaigždučių kvalifikaciją. Jis yra įsikūręs Klaipėdos miesto centre. Jame yra 23 kambariai, kiekvienas jų skirtingo interjero ir unikalus. Šis viešbutis ne tik teikia apgyvendinimo paslaugas, bet ir maitinimo, jame yra baras – restoranas. Taipogi ,,Vecekrug" gali pasiūlyti atsipalaiduoti saunoje ar perliniame baseinėlyje.
Šio mano darbo tikslas yra viešbučio verslo aplinkos analizė, išsiaiškinti įmonės charakteristiką. Išnagrinėti įmonės aplinką, vidinę ir išorinę aplinkas. Pateikti įmoės SSGG analizę ir įmonės veiklos plėtros galimybes.
Rašydama darbą konsultavausi su viešbučio ,,Vecekrug" darbuotoja, admonistratore, kuri man ir suteikė visą reikalingą informaciją. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis672.09 KB
Autoriussonata
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Skurvydas, A. Jurkienė
Švietimo institucijaVakarų Lietuvos verslo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo aplinkos analize viesbutis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vakarų Lietuvos verslo kolegija / 2 Klasė/kursas
  • A. Skurvydas, A. Jurkienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą