Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės konkurencingumo tyrimas: statybos prekės UAB "Malonė"

Įmonės konkurencingumo tyrimas: statybos prekės UAB "Malonė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

UAB "Malonė" konkurencingumo tyrimas: metodikos ir praktika. Įvadas. Teorinė dalis. M. Porter konkurencinės analizės struktūra. Konkurentų analizės komponentai. Ateities tikslai. Prielaidos. Esama strategija. Galimybės. M. Porter 5 konkurencinių jėgų modelis. Klientų derėjimosi galia. Tiekėjų derėjimosi galia. Pakaitalų grėsmė. Naujų konkurentų grėsmė. Esančių konkurentų grėsmė. Duomenų apie konkurentus rinkimo schema. Konkurentų atsakomųjų veiksmų įvertinimas. Konkurentų analizės klaidos. Praktinė dalis. Apie UAB "Malonė". UAB "Malonė" konkurencingumo tyrimas. Išvados.

Ištrauka

Mano kursinio darbo tikslas yra išanalizuoti konkurencingumo tyrimą teoriniu aspektu, aprašant visus galimus šios analizės būdus.
Taip pat praktinėje dalyje apibūdinti pasirinktą įmonę, bei kaip atliekamas konkurencingumo tyrimas joje. Stebėti ar naudojasi įmonė teoriniais siūlymais kaip pagerinti veiklą prieš konkurentus. Atlikus praktinę dalį, kaip išvadas, pateiksiu siūlymus įmonei kaip ji galėtų pagerinti veiklą.
Kaip žinia, konkurentų stebėjimas bei jų analizė yra labai svarbi įmonės veiklos dalis. Tik tinkamai atlikta ji duos maksimalią naudą, kadangi bus ištirti konkurentų pajėgumai, netgi atsakomieji veiksmai. Taip įmonė turės mažesnę riziką konkurentų atžvilgiu.
"Dažnai įmonės netinkamai nagrinėja konkurentus. Konkurentai negali būti sistemiškai išanalizuoti. Įmonės vadovai dažnai sako, jog žino viską apie savo konkurentus, juk kasdien su jais varžosi. Tačiau visas analizės sudėtingumas yra tas, kad reikia daug ir tikslių duomenų, kurių neįmanoma gauti be sunkaus darbo. Dauguma organizacijų nerenka duomenų apie savo konkurentus, o įspūdį susidaro per įspūdžius, intuiciją" (M.E. Porter " Competitive strategy Techniques for Analyzing Industries and Competitors, 48psl.)
Taigi, kad viso to išvengti literatūroje pateikiami pagrindiniai būdai, kuriuos naudojant galima išsiaiškinti visą norimą informaciją apie konkurentus. Truos būdus aš ir aprašysiu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis106.09 KB
AutoriusDeividas
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasPurlys
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones konkurencingumo tyrimas statybos prekes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Purlys
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą