Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Organizacinės valdymo struktūros: AB bankas "Eurobankas"

Organizacinės valdymo struktūros: AB bankas "Eurobankas"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Organizavimo esmė. Organizacijos valdymo struktūros samprata. Organizacijos valdymo struktūrų tipai. Linijinė valdymo struktūra. Funkcinė valdymo struktūra. Funkcinė-linijinė valdymo struktūra. Linijinė-štabinė valdymo struktūra. Projektinio valdymo struktūra. Matricinė valdymo struktūra. Mišri projekto valdymo struktūra. Tikslinė valdymo struktūra. AB banko "Eurobankas" struktūrinė valdymo schema.

Ištrauka

Temos aktualumas. Kiekviena organizacija gamindama tam tikras prekes ar teikdama paslaugas neišvengiamai susiduria su organizacijos valdymu. Tam, kad organizacijose būtų užtikrinta tvarka ir atsakomybė už darbą, yra braižomos organizacinės valdymo struktūros, kurios parodo padalinių sudėtį bei ryšius tarp jų. Šiandien organizacinė valdymo struktūra vaidina svarbų vaidmenį bet kokioje organizacijoje, kadangi ji atsispindi ne tik kiekvieno darbuotojo pareigas, darbo vietą, bet ir atlieka nukreipiamąją funkciją klientams, iškilus klausimams.
Šio darbo tyrimo objektas yra AB banko "Eurobankas" darbo diena.
Pagrindinis darbo tikslas – išsiaiškinti organizacinės valdymo struktūros teorinius aspektus ir sudaryti AB bankas "Eurobankas" organizacinę valdymo struktūrinę schemą. Numatytam tikslui pasiekti keliami šie uždaviniai:
• Atskleisti organizavimo esmę ir organizacinės valdymo struktūros sampratą;
• Išskirti organizacinės valdymo struktūros tipus;
Darbo metodika, kuria remiantis bus įgyvendinti minėti uždaviniai:
• Mokslinės literatūros lyginamoji analizė.
Darbui parengti naudota literatūra. Rašant šį darbą nemažai dėmesio buvo skiriama literatūros rinkimui bei jos analizavimui. Teorinei daliai medžiaga buvo parinkta iš penkių literatūros šaltinių.
Darbo struktūra. Darbą sudaro dvi dalys, pirmoji teorinė, o antroji praktinė. Pirmoji dalis yra skirta susipažinti su teoriniais darbo objekto aspektais. Antroje darbo dalyje atliekamas praktinis darbas - sudaroma AB banko "Eurobankas" struktūrinė valdymo schema taip pat ši struktūrinė valdymo schema apibūdinama – išskiriami pavaldumo ryšiai, vadovai ir t.t. Be to šis darbas apima ir kitas esmines struktūrines kursinio darbo dalis (įvadą, literatūros sąrašą ir kt.). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų referatas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasReferatai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai5 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis25.32 KB
AutoriusGabriele
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacines valdymo strukturos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 13 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą