Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonės paslaugų gerinimo ekonominis pagrindimas: IĮ D. Rubino

Įmonės paslaugų gerinimo ekonominis pagrindimas: IĮ D. Rubino

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

D. Rubino IĮ įmonės paslaugų gerinimo ekonominis pagrindimas. Įvadas. Ekonominė paslaugų verslo teorinė apžvalga. Prekybos įmonės paslaugų esmė, reikšmė ir rūšys. Paslaugų savybės. Paslaugų kokybės esmė. Pelnas ir pelningumas. Paslaugų gerinimo ekonominis pagrindimas įmonėje. Darbo metodika ir priemonės. Įmonės charakteristika. Paslaugų verslo ekonominė analizė. Paslaugų, prekių veiklos apimtys, pardavimų pajamos. Pelnas ir pelningumas. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis.

Ištrauka

Viena iš pagrindinių pastarojo meto pasaulio ekonomikos tendencijų yra fenomenali paslaugų plėtra. Poslinkį į paslaugų ekonomiką pirmiausia lėmė kylanti gyvenimo gerovė, žmonės ėmė išgalėti nuo pečių nusimesti rutininius kasdienius darbus, kaip namų valymas, valgio gaminimas, ir kita namų ruošos veikla, todėl suklestėjo patogumus teikiantis verslas. Antra išaugus pajamoms ir atsiradus daugiau laiko, išsiplėtė laisvalaikio paslaugų ir sportinės veiklos rūšių paklausa. Trečia, pradėjus namuose vis plačiau naudoti sudėtingą techniką (pavyzdžiui , kompiuterius, keletą raiškos priemonių naudojančius pramogų įrenginius, saugos sistemas) padidėjo specialistų paslaugų poreikis šiuos įrenginius instaliuoti ir techniškai aptarnauti. Bet didėjanti prekių ir paslaugos paklausai iškyla problema ką gaminti? Kokias gaminti prekes ir kiek, kokias teikti paslaugas ir kiek? Kaip bus šios prekės ir paslaugos gaminamos, naudojant turimus išteklius? Kam bus gaminamos prekės ir paslaugos? Kas vartos pagamintas prekes?Ir į visus klausimus turi atsakyti įmonių vadovai,verslininkai.
Rinkos ekonomika pasižymi neapibrėžtumu, versle nuolat pasitaiko netikėtumų, nesėkmių, rizikos. Finansinės veiklos vertinimas teikia labai daug naudingos informacijos, kuria remiantis galima priimti tikslesnius ir labiau pagrįstus operatyvinius, taktinius bei strateginius verslo sprendimus, ir kurią tinkamai naudojant galima sumažinti iškylančią riziką bei išvengti daugelio problemų. Neretai įmonės finansinei veiklai įvertinti ir prognozuoti vadovybė apsiriboja vien tik finansine atskaitomybe ir joje atsispindinčiais veiklos rezultatiniais rodikliais. Tačiau numatant įmonės perspektyvas ir planuojant veiklą būtina išsamesnė šių ataskaitų analizė, daugiau dėmesio skiriant rodiklių dinaminiams, struktūriniams pokyčiams, įvairių veiksnių įtakos nustatymui.

Darbo objektas: " D.Rubino IĮ" įmonė
Tikslas: atlikti D.Rubino IĮ įmonės teikiamų paslaugų gerinimo ekonominį pagrindimą
Uždaviniai: 1. išanalizuoti pagrindines paslaugų savybes
2. išsiaiškinti kokių paslaugų, prekių kokybę reikia gerinti D.Rubino IĮ įmonėje
3. išanalizuoti D.Rubino IĮ įmonės paslaugų veiklos apimtis ir pajamas
4. įvertinti D.Rubino IĮ įmonės paslaugų pelningumo rodiklius ...

Rašto darbo duomenys
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis76.78 KB
AutoriusAUSRA
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. A. Grūšienė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word imones paslaugu gerinimo ekonominis pagrindimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Žemaitijos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Lekt. A. Grūšienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą