Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonių aprašymai>Įmonių organizavimas ir valdymas: UAB "Dviračiai"

Įmonių organizavimas ir valdymas: UAB "Dviračiai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Tikslai. Uždaviniai. Apribojimai. Kuriamo verslo samprata. Mano verslo pagrindimas ir jo charakteristika. Verslo misija, vizija, tikslai ir uždaviniai. Įmonės veiklos charakteristika. Gaminių nomenklatūra. Gamybos procesas. Pirkėjai ir klientai. Pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Vadybinė įmonės struktūra. UAB "Dviračiai" steigimas. Kuriamos įmonės steigimas. Kuriamos įmonės registravimas. Apribojimai verslo kūrimui. Organizavimo proceso darbas. Priklausomybės nustatymas. Darbų aprašymas. Organizavimo proceso tinklinio modelio konstravimas. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas. Organizavimo proceso tinklinio modelio parametrų skaičiavimas lentelės metodu. Organizavimo proceso vykdymo grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai.

Ištrauka

Įmonės steigimas yra gana sudėtingas procesas. Todėl pagrindinis šio namų darbo tikslas – pasirinktos veiklos pagrindu įtvirtinti bei pagilinti žinias apie įmonės veiklos esmę, steigimą ir jo organizavimo modeliavimą sprendžiant konkretų tikslą – steigiant įmonę. Taip pat parengiant įmonės steigimo projektą ir jos organizavimo modeliavimą prisiminti, pagilinti, įtvirtinti ir pritaikyti praktikoje įmonės veiklos organizavimo, verslo pagrindų, vadybos pagrindų, gamybos technologijos ir organizavimo, įmonių ekonomikos, strateginio valdymo ir kitų kursų metu įgytas žinias . Šiame namų darbe aprašau firmos gaminančios rūkytus mėsos gaminius steigimą ir jos veiklos organizavimą.
Ketinant steigti įmonę, pirmiausia reikia nuspręsti, kokia įmonės teisės forma yra tinkamiausia tikslams įgyvendinti, reikia įvertinti, kokia ūkine-komercine veikla versis įmonė, kiek dirbs darbuotojų ir kiek reiks lėšų pradiniam kapitalui įmonei pradėti. Norint pradėti verslą, pirmiausia reikia iškelti tikslus ir uždavinius ir nuspręsti kaip juos realizuoti.

Tikslai

Sužinoti apie įmonės veiklą, steigimą ir organizavimo modeliavimą, mano pasirinktos veiklos, dviračių gamybą.
Turėsiu išsiaiškinti pagrindinius įmonės steigimo ir organizavimo aspektus.
Uždaviniai

Nustatyti įmonės idėją, verslo esmę, misiją, kuriamo verslo tikslus ir uždavinius, viziją, bei aprašyti pradedamą verslą;
Išanalizuoti įmonių steigimo proceso eigą;
Išanalizuoti pasirinkto verslo vadybos struktūrą;
Aprašyti verslo organizavimo procesą. Nustatyti verslo organizavimo uždavinius, organizavimo proceso darbus. Išsiaiškinti kokie gamybos procesai ir elementai bei priemonės bus reikalingi, kur jų įsigyti ir pan.;
Sudaryti organizavimo proceso tinklinį modelį, paskirstyti darbų laiką ir finansinius resursus, sektorių metodu apskaičiuoti tinklinio modelio parametrus ir sukonstruoti grafiką bei jį nubraižyti laiko masteliu. Sukonstravus kalendorinį grafiką – jį optimizuoti.
Literatūra

Mano darbą sudarys žinios paimtos iš:
įmonių organizavimo ir valdymo paskaitų konspektų
teorinės literatūros
mokslinių straipsnių

Apribojimai


Kuriant bet kokią įmonę, būtina atsižvelgti į esančius apribojimus. Jie gali būti išskirti tokia tvarka:
Dalį reikalingų darbuotojų reikės papildomai apmokyti;
Verslui reikalingos patalpos įrengiamos dviem etapais, darbus organizuojant srautiniu metodu ir taip pat sudarant galimybę verstis daliniu verslu;
Užduotyje reikalaujamos įmonės juridinį statusą privalu palyginti su statuso antipodu;
Finansinių resursų pakanka tik įmonę įregistruoti, parengti verslo planą ir reikalingų resursų paieškai atlikti.
Patalpų neturėjimas. Reikia jas nuomoti. Patalpos turi būti dvi. Pirmosios – administracijai, antrosios – gaminiams gaminti, laikyti.
Patalpų įsigijimas srautiniu būdu: reikia ieškoti rangovo, jas projektuoti, remontuoti, montuoti įrengimus, apstatyti baldais.
Kadangi įsteigus įmonę yra naudojamos įvairios technologijos, tai dėl to jiems reikės suteikti papildomo mokymo galimybes. Tai galėtų būti mokymai darbo vietoje arba siuntimas į specialius kursus. Darbuotojų grupę sudarys tokios srities atstovai kaip vadybininkai, buhalteriai, paprasti darbuotojai. Visiems laikui bėgant reikės suteikti šias galimybes. [1] ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-20
DalykasĮmonių aprašymų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Įmonių aprašymai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis54.82 KB
Autoriusshuras
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Kalašinskaitė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imoniu organizavimas ir valdymas UAB Dviraciai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Kalašinskaitė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą